300 TL Claw Tutuş Mouse Önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerilerinize açığım. Max fiyat 300TL.
Kupon kardeşliği ile attığım fareyi almanı öneririm ve satın almadan önce satıcı ile konuşup ürünün fiyatını 3 ya da 4 dolar olarak göstermesini iste bu sayede çok daha az vergi ödersin.

Aslında Rival 3 aldım 1 hafta önce fakat hiçbir yerde görmediğim bir sorunu yaşıyorum. Mouse sol ve sağ clicklerine basarken click sesinden farklı bir ses geliyor. Buna nasıl örnek verebilirim bilmiyorum ama ev kapıları gevşeyince kapıyı kapatırken değişik ses çıkarır ya aynı onun gibi. O yüzden steel series'den soğudum. V2 Mini'yi bende gördüm biraz küçük mouse ama sanırım deneyeceğim.
Peki Corsair Harpoon hakkında ne düşünüyosunuz?

Son düzenleme:
Aslında Rival 3 aldım 1 hafta önce fakat hiçbir yerde görmediğim bir sorunu yaşıyorum. Mouse sol ve sağ clicklerine basarken click sesinden farklı bir ses geliyor. Buna nasıl örnek verebilirim bilmiyorum ama ev kapıları gevşeyince kapıyı kapatırken değişik ses çıkarır ya aynı onun gibi. O yüzden steel series'den soğudum. V2 Mini'yi bende gördüm biraz küçük mouse ama sanırım deneyeceğim.
Peki Corsair Harpoon hakkında ne düşünüyosunuz?
Gıcırtı sesinden bahsediyorsunuz sanırım. Bu Viper'da da vardı. Garantiye yollasaydınız keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı