300 TL Corsair HS50 ya da alternatifleri

Herkese cevaplari icin tesekkurler. 300 lira altinda suanki fiyatiyla 270e HS50 almak en iyisi sanirim. Zaten cok bir beklentim yok, kulak yakmasin iyi otursun yeter
Siparişi verdim. Gelince izlenimlerimi paylaşırım. Teşekkürler tekrar.

Son düzenleme:
Herkese cevaplari icin tesekkurler. 300 lira altinda suanki fiyatiyla 270e HS50 almak en iyisi sanirim. Zaten cok bir beklentim yok, kulak yakmasin iyi otursun yeter
Siparişi verdim. Gelince izlenimlerimi paylaşırım. Teşekkürler tekrar.
Hayırlı olsun hocam, görüşlerinizi bekliyor olacağım.

Kulaklik bugun geldi. Genel olarak ucuz hissiyat vermiyor. Ses kalitesi de fena degil, bazi yerlerde gayet iyi bazen biraz averaj kaliyor. Ama yorumlarda ses kalitesi cok iyi denmis demekki bu fiyat marjinda olan bu. Biraz daha uzayip esneyebilse daha iyi olurdu, onun disinda iyi bir urun. 300 TL uzeri versem fazla derdim ama 270 liraya inmis haliyle alternatifleri de dusunulurse iyi bir secenek gibi duruyor. Kulaklik sungerleri buyuk, kulagi icine aliyor, zamanla daha da esneyip acilir diye dusunuyorum. Kulaklik izolasyonu pek kapali degil. Disariya ses veriyor biraz da aliyor, yani acik model deniyor sanirim. Eger ses yalitimi onemliyse size uymayabilir. Piyasadaki diger kulaklik modellerine bakinca fiyatlar ucmus o yuzden bu fiyata iyi bir kulaklik sanirim. Obur alternatiflere gore de cok tavsiye edilen bir model. Muhtemelen bir ust segment 400-500 lira civarlarinda oldugundan uygun bir alisveris oldu sanirim.

Kulaklik bugun geldi. Genel olarak ucuz hissiyat vermiyor. Ses kalitesi de fena degil, bazi yerlerde gayet iyi bazen biraz averaj kaliyor. Ama yorumlarda ses kalitesi cok iyi denmis demekki bu fiyat marjinda olan bu. Biraz daha uzayip esneyebilse daha iyi olurdu, onun disinda iyi bir urun. 300 TL uzeri versem fazla derdim ama 270 liraya inmis haliyle alternatifleri de dusunulurse iyi bir secenek gibi duruyor. Kulaklik sungerleri buyuk, kulagi icine aliyor, zamanla daha da esneyip acilir diye dusunuyorum. Piyasadaki diger kulaklik modellerine bakinca fiyatlar ucmus o yuzden bu fiyata iyi bir kulaklik sanirim. Obur alternatiflere gore de cok tavsiye edilen bir model. Muhtemelen bir ust segment 400-500 lira civarlarinda oldugundan uygun bir alisveris oldu sanirim.
Fiyatı çok iyi hocam. Fiyatına göre iyidir bence. Her şeyi max. iyi derece beklemek yanlış olur. :) Hayırlı olsun. Oyunlarda deneyimleyebildiniz mi?

Evet oyun da oynadim, oyundaki performansi iyiydi. Net ve belirgin bir sesi var. Bu fiyatta sanirim daha iyi birsey beklenmez. Bu arada kafaniz cok buyukse biraz ufak kalabilir, fazla yukseklik ayari yok iki santim kadar yukseliyor sadece, ama kulaklik boslugu yeterli.

Evet oyun da oynadim, oyundaki performansi iyiydi. Net ve belirgin bir sesi var. Bu fiyatta sanirim daha iyi birsey beklenmez. Bu arada kafaniz cok buyukse biraz ufak kalabilir, fazla yukseklik ayari yok iki santim kadar yukseliyor sadece, ama kulaklik boslugu yeterli.
Kafa ölçülerim normal. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı