300 TL CPU soğutucu önerisi

Behlül Haznedar

Hectopat
Merhabalar, bütçem 300TL civarı güzel fiyat performans ürünü CPU soğutucu arıyorum. Bilgisayarım son zamanlarda yük altında 85 yüksüz 65 derecelerde geziyor ve fanlar sıcaklıktan dolayı ses çıkarıyor bu nedenlerden dolayı aramaktayım.

Merhabalar, bütçem 300TL civarı güzel fiyat performans ürünü CPU soğutucu arıyorum. Bilgisayarım son zamanlarda yük altında 85 yüksüz 65 derecelerde geziyor ve fanlar sıcaklıktan dolayı ses çıkarıyor bu nedenlerden dolayı aramaktayım.

Dostum dolar arttığı için fiyatlarda çok yükseldi o yüzden bütçenin üstünde bir F/P ürün öneriyorum ama daha ucuza iyi bir fan öneren olursa onu da alabilirsin.

Sistem özelliklerinizi sunarsanız daha sağlıklı bir konu oluşur.

i3-9100F.
RX580 4 GB.

Dostum dolar arttığı için fiyatlarda çok yükseldi o yüzden bütçenin üstünde bir F/P ürün öneriyorum ama daha ucuza iyi bir fan öneren olursa onu da alabilirsin.

Anladım teşekkürler diğer forumlarda da aynı soğutma önerilmişti araştırdığımda bende görmüştüm. Önerdiğiniz soğutucu 2 tane 120mmlik fan içeriyor daha boyutlarına bakmadım fakat sığmayacağından şüpheliyim çünkü soğutma bloğuda bir hayli büyük.

[

Teşekkürler.

Dediğiniz ürünün Duo olmayan tek fanlı halini buldum aynı performansı vermez ama büyüklük açısından daha iyi duruyor.

Geri
Yukarı