300 TL Drag Click için fare önerisi

Bütçe
300
Bana sormamışsın ama ben de cevap vermek istedim. Mouse'un özellikleri gayet güzel ama drag click için gerekli ayarlar yazılımından yapılıyor ve yazılımı ücretli. Yanlışım varsa düzeltin ama genellikle Bloody mouselar yazılım gerektiriyor. Eğer yazılım için yaklaşık 10 dolar daha ödemeye hazırsan alabilirsin.
peki sanırım siz kullanmışsınız benim 2 sorum vardı 1 tanesini cevaplamışsınız W70 ile butterfly click yapılabilirmi

Peki sanırım siz kullanmışsınız benim 2 sorum vardı 1 tanesini cevaplamışsınız W70 ile butterfly Click yapılabilir mi?

Öncelikle mouse'u hiç kullanmadım internetten gördüğüm kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. Benim önerim sadece drag click için Bloody mouse almaman ama bu fiyat aralığında sadece Bloody var, bütçe daha yüksek bile olsaydı drag click için en çok kullanılan Roccat mouseları alamazdın çünkü stoklarda yok. Ha Glorious mouse almak istersen alabilirsin drag click, butterfly click yapan çok ama şu anki en ucuz fiyatı şöyle, bütçeni aşıyor ve malzeme kalitesi hakkında şüphelerim var. Soruna dönersek bu mouse'u satın aldığında şu videodaki ayarları yaparsan tüm tıklama metotlarını kullanabiliyor olman gerek. Aynı şekilde Windows kullanıyorsan Denetim Masası'ndan da tıklama hızını düşürülebiliyorsun ama yazılım tabii ki daha tutarlı olacaktır. Yine de araştırmanı öneririm çünkü bizzat denemedim.

Öncelikle mouse'u hiç kullanmadım internetten gördüğüm kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. Benim önerim sadece drag click için Bloody mouse almaman ama bu fiyat aralığında sadece Bloody var, bütçe daha yüksek bile olsaydı drag click için en çok kullanılan Roccat mouseları alamazdın çünkü stoklarda yok. Ha Glorious mouse almak istersen alabilirsin drag click, butterfly click yapan çok ama şu anki en ucuz fiyatı şöyle, bütçeni aşıyor ve malzeme kalitesi hakkında şüphelerim var. Soruna dönersek bu mouse'u satın aldığında şu videodaki ayarları yaparsan tüm tıklama metotlarını kullanabiliyor olman gerek. Aynı şekilde Windows kullanıyorsan Denetim Masası'ndan da tıklama hızını düşürülebiliyorsun ama yazılım tabii ki daha tutarlı olacaktır. Yine de araştırmanı öneririm çünkü bizzat denemedim.
söylediğiniz için teşekkürler bütçemi daha fazla yapmaya çalışacağım dediğiniz gibi bende araştırdım roccat kain 100 sanırım o çok iyi bir mouse onu alabilmek için bütçemi yükseltmeye çalışacağım.

Geri
Yukarı