300 TL ekipman önerisi

FRAGX

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi bütçem 200-300 TL arası önerilerinizi bekliyorum.

Not: Moderatörler başlığı düzeltmiş klavye, fare ve kulaklık gerekiyor.

Son düzenleme:

Mouse'u tutuş şekliniz ve elinizin uzunluğu nedir?

Mouse'u tutuş şekliniz ve elinizin uzunluğu nedir?

13 yaşındayım elim orta uzunlukta yani fark etmez.

Not: Önerdiğiniz kulaklığı almayı bende düşünüyorum.

13 yaşındayım elim orta uzunlukta yani fark etmez.

Not: Önerdiğiniz kulaklığı almayı ben de düşünüyorum.

Fiyat performans olarak güzel ürünler ikisi de. Bu arada yaşınızdan elinizin boyutunu tahmin etmem zor, 13 yaşında 20 santim eli olan arkadaşım vardı.

Fiyat performans olarak güzel ürünler ikisi de. Bu arada yaşınızdan elinizin boyutunu tahmin etmem zor, 13 yaşında 20 santim eli olan arkadaşım vardı.

Bu Gamenote iyi mi?

Ancak @244765 arkadaşımın attığı ekipmanlar daha kaliteli kulaklık hariç. Ya kaliteli kulaklık alıp biraz daha kötü klavye-fare ile oynıcaksın ya da hepsini orta düzeyde alacaksın.
Önerdiğiniz mouse ve fare yurt dışından geliyor, uzun süre bekletebilir. Ayrıca sepette 22 lira gümrük vergisi ve 40 lira kargo ücreti çıkıyor.

Bir ürünün fiyatı iyi olup olmadığını belirtmez, sizin attığınız Rampage daha beter.

@FRAGX evet, elinize uyacağını düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Önerdiğiniz mouse ve fare yurt dışından geliyor, uzun süre bekletebilir. Ayrıca sepette 22 lira gümrük vergisi ve 40 lira kargo ücreti çıkıyor.

Bir ürünün fiyatı iyi olup olmadığını belirtmez, sizin attığınız Rampage daha beter.

@FRAGX evet, elinize uyacağını düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Ben fiyatına göre değil kalitesine göre yargılıyorum kalitesiz ise almamın ne anlamı var.

Geri
Yukarı