300 TL ekran kartı önerisi

Hüseyin1212

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim Intel Pentium E5200 işlemci var 2.5 GHz 2 çekirdekli, 4 GB RAM var, 320 GB harddisk 7200 arpiem var. Benim 300 TL bütçem var 1 GB ekran kartı alacağım. Hangi ekran kartıını alabilirim? Counter de 35 FPS, Valorant'ta 35 40 FPS yeterli ama düşük pikselde açacağım, öyle büyük bir beklentim yok. Zaten nen düşük ayarlarda düşük pikselde oynayacağım yorumlarınızı bekliyorum. Param fazla yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla tek bir ekran kartına yönelmek sorun olur, bulamazsın. Ben daha yeni 300'e R7 250 sattım CS:GO'yu bile oldukça yüksek FPS'lerde açıyordu hele LoL'de falan +100 hep. Var yani endişelenme. Gir letgoya ve sahibindene, kendi yaşadığın il veya ilçeyi işaretle elden ele ulaşabileceğin yerlerdeki satıcılara bak. 350-400 lira fiyat bandındakilere teklif ver 300'e uygunsa alırım diye veya sen bütçeni artırmaya çalış 10 20 lira. Sana kalmış gerisi. 1. ele hiç bakma bile gerek yok.

R7 240 desem darboğaz yapar da iyi bir fiyata alırsan üstüne işlemcini de değiştirebilirsin. E5450 gibi mesela.

Bir de onun için bütçe lazım şimdiden özür dilerim ama, h55 anakartlarda oldukça güzel fiyat performanslar var. 300 liraya yeni bir h55 anakart alırsan x3440 işlemci alabilirsin yanına. Bu işlemci sadece 150 liraya satılıyor ve 2000 liralık işlemcilere kafa tutan oldukça büyüleyici bir işlemcidir. En büyük eksisi 1156 pin girişi olması oda h55 anakartta var ne yazık ki o yüzden almalısın. Onun dışında gtx 1070 gibi korkunçlu kartları besleyebiliyor, sen yüksek bir ekran kartı alamazsan bile düşük ekran kartını 450 liraya topladığın bu sistemle kullanabilirsin. Ben witcher 3 ü ultra ayarlarda açan bu sistemi 1300 e toplamıştım her şeyiyle. Bütçen kısıtlı anladığımk adarıyla, Parça parça bunu toplayabilirsin.

Son düzenleme:
Bir de onun için bütçe lazım şimdiden özür dilerim ama, h55 anakartlarda oldukça güzel fiyat performanslar var. 300 liraya yeni bir h55 anakart alırsan x3440 işlemci alabilirsin yanına. Bu işlemci sadece 150 liraya satılıyor ve 2000 liralık işlemcilere kafa tutan oldukça büyüleyici bir işlemcidir. En büyük eksisi 1156 pin girişi olması oda h55 anakartta var ne yazık ki o yüzden almalısın. Onun dışında gtx 1070 gibi korkunçlu kartları besleyebiliyor, sen yüksek bir ekran kartı alamazsan bile düşük ekran kartını 450 liraya topladığın bu sistemle kullanabilirsin. Ben witcher 3 ü ultra ayarlarda açan bu sistemi 1300 e toplamıştım her şeyiyle. Bütçen kısıtlı anladığımk adarıyla, Parça parça bunu toplayabilirsin.
Gt 630 alırsam 1gb 128 bit modelini valorantta kaç fps alirim

Yeni konular

Geri
Yukarı