300 TL fare önerisi

• Konuyu başlatan xbea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 5B
Sensörü en üst seviyelerden birisi fakat bu fiyata bu sensör nasıl var? Aklım karıştı. Eğer kendi sitesinde doğruyla alınabilir bir model.
Hocam o zaman şöyle birkaç soru sorayım. Hocam Rival 3 ile Lenovo M500 nedenleri ile karşılaştırır mısınız? Hepsiburada da satılan ürün sizce orijinal değil mi? Orijinal ise alınmalı mı? Yani mesela Rival 3 için 210 TL çok iyi bir fiyat. Peki 256 TL Lenovo M500 için iyi bir fırsat mı? Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum 😊.

Sizin için önemli olan uzun ömürlülük galiba. Uzun ömürlülük ise Impact 2 alın. Lenovo üst seviye sensör kullanıyor fakat ne kadar uzun götürür bilemiyorum. Ayrıca Lenovo olan ergonomik bir fare. Böyle bir sensörlü ve ergonomik bir fare için iyi fiyat.

Sizin için önemli olan uzun ömürlülük galiba. Uzun ömürlülük ise Impact 2 alın. Lenovo üst seviye sensör kullanıyor fakat ne kadar uzun götürür bilemiyorum. Ayrıca Lenovo olan ergonomik bir fare. Böyle bir sensörlü ve ergonomik bir fare için iyi fiyat.
Hocam peki ben yine birkaç soru soracağım. Eğer sıkılırsanız sorun değil bana söyleyin çünkü bana zaten çok şey kazandırdınız.

- Bir metinden bir kısmı seçip kopyalamak isterken farenin sol switch tıkladığımda bazen bir anda seçmeyi yarıda bırakabiliyor, bazen çift tıklıyor bunlar switch sorunları mıdır?
- Rival 3 ile Lenovo M500 arasında ne kadar fark var hangisi daha önde?
- Ergonomik tutuş demişsiniz. Şimdi bazen 3 boyutlu modelleme yaparken uzun bir süre fare ile işim olabiliyor bu ergonomik tutuş buna fayda sağlar mı?
- Son olarak eğer bilginiz dahilindeyse bu Asus Rog Impact 2 faresinin switch maliyeti ne kadar? Yani tamam switch yenileniyor ancak tanesi ne kadar? Farenin yarısı kadar switch parası alıyorlarsa o zaman fare değiştirmek daha mantıklı gibi duruyor.

Tekrardan teşekkürler. Bana çok yardımcı oldunuz. Hayatımda ilk defa fare araştırıyorum. Bu yüzden bilgim çok az. Genelde direkt al, tak, çalıştır kullandığım için bilmiyorum.

Hocam sıkılmam ben. Merak etmeyin.

1. Çift tıkladığına göre büyük ihtimalle switch sorunu.
  2. Araştırdığım kadarıyla Rival 3'ün malzeme kalitesi daha iyi. Ergonomik fare istiyorsanız Lenovo, simetrik fare istiyorsanız Rival 3'e bakın. En önemlisi sizin elinize uyup uymadığıdır.
  3. Elinize göre. Ben simetrik fare kullanıyorum ve 10 saat kullandığım halde hiçbir şey olmuyor.
  4. O konu hakkında pek bir fikrim yok. Asus'a ticket atarsanız belki yenisini gönderirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı