300 TL fare önerisi

• Konuyu başlatan xbea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 5B
Hocam sensör olayını anladım ancak switchlerini derken anlamadım? Kusura bakmayın yabancıyım bu konulara.
Sorun yok hocam. Aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Fareye bastığınız an ses çıkartan şey switchtir. Yani mekanik klavyelerdeki gibi tıkladığın an ses çıkartır ve bilgiyi fareye gönderir. Bu videoda switchi değiştiriyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun yok hocam. Aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Fareye bastığınız an ses çıkartan şey switchtir. Yani mekanik klavyelerdeki gibi tıkladığın an ses çıkartır ve bilgiyi fareye gönderir. Bu videoda switchi değiştiriyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam peki bu çok önemli midir? Bir de elimizde ROG Strix olan bir cihaz varsa ekstraları olur mu bana? Şu an en fiyat/performans olan fare Rival 3 eğer Bim'e gelirse gerçekten almayı düşünüyorum. Ama olmazsa da sağlam bir şey düşünüyorum. Sensör kalitesini de pek bilmem daha önce ben hiç bakmadığım için. Ancak dediğiniz tavsiyeleri yazdım kenara kullanacağım.

Eğer farenin switchi bozulursa Impact 2'de kolayca değiştirsin fakat diğer farelerin switchi bozulursa değiştiremeyebilirsin. Hangi tür oyunlar oynayacaksınız? Rival 3'ü saymazsak CS:GO gibi oyunlar oynyacaksanız Trust olanı öneririm. Switchler o kadar hemen bozulacak bir şey değiller bu arada hocam.

Eğer farenin switchi bozulursa Impact 2'de kolayca değiştirsin fakat diğer farelerin switchi bozulursa değiştiremeyebilirsin. Hangi tür oyunlar oynayacaksınız? Rival 3'ü saymazsak CS:GO gibi oyunlar oynyacaksanız Trust olanı öneririm. Switchler o kadar hemen bozulacak bir şey değiller bu arada hocam.
Hocam tek amacım oyun değil. Yani aslında madde madde açıklarsam:
- 3 boyutlu tasarım, simülasyon programları
- Uzun ömür. Yani öyle 1-2 yıl değil de 4-5 yıl gibi.
- Bir de oynarsam PUBG Lite, APEX legends oynarım. Bunun dışında aşırı oyuncu değilimdir. Yani arada sırada belki girerim.

Bunlar için yeni bir fare düşündüm açıkçası. Eğer Rival 3 Bim'e gelmezse o zaman zaten bu fare işini biraz erteleyeceğim. Aklımda bir fikir olsun diye bu konuyu açtım çünkü daha önce hiç oyuncu faresi deneyimim olmadı. Bu konuda bana bir fikir olması açısından açtım konuyu. Çok teşekkür ederim bu arada beni bilgilendirdiniz. Yani yukarıdaki işler için kullanılacak.

Rival 3 alamazsanız o zaman Asus ROG Impact 2'yi öneririm. Switchi bozulduğu zaman yenisini takarsınız. Diğer farelere göre daha uzun ömürlü olur.

Rival 3 alamazsanız o zaman Asus ROG Impact 2'yi öneririm. Switchi bozulduğu zaman yenisini takarsınız. Diğer farelere göre daha uzun ömürlü olur.
Anladım hocam çok teşekkür ederim tekrardan. Bana gerçekten yardımcı oldunuz. Bu konuda en azından bir bilgim olmuş oldu.

@TÇB hocam bu model nasıl?

Bu arada şekil olarak bayağı güzel duruyor.

6 Aydır kullanıyorum ve hiçbir yerinde deforme olmadı benimle beraber amcaoglu da Rival 600 aldı onun kenarlarının tutkalı kalktı bunda bir şey yok. Tabi teknoloji şans işi.
Görünüşünü bende beğeniyorum RGB ışıkları göz almıyor.

Anladım hocam çok teşekkür ederim tekrardan. Bana gerçekten yardımcı oldunuz. Bu konuda en azından bir bilgim olmuş oldu.
Sensörü en üst seviyelerden birisi fakat bu fiyata bu sensör nasıl var? Aklım karıştı. Eğer kendi sitesinde doğruyla alınabilir bir model.

Geri
Yukarı