300 TL fare önerisi

Bütçe
300

burakxwme

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

300 TL bandında Valorant, CS:GO vs. tarzı oyunlar oynamak için mouse aramaktayım. Aklımda 2 seçenek mevcut aşağıda linklerini bırakacağım fakat sizinde önerebileceğiniz mouse var ise fikrinize açığım.

İlk attığın farede çok takılmalar falan oluyormuş aşağıda ki iki fare önerdim öncelikle tutuş tipin nedir?

https://www.hepsiburada.com/hp-omen-reactor-optical-16000-dpi-oyuncu-mouse-7zf19aa-p-HBV00000R92L9 40 TL indirimle 265 TL.

Arkadaşlar merhaba,

300 TL bandında Valorant, CS:GO vs. tarzı oyunlar oynamak için mouse aramaktayım. Aklımda 2 seçenek mevcut aşağıda linklerini bırakacağım fakat sizinde önerebileceğiniz mouse var ise fikrinize açığım.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
byrP4ivg7BcTu3qhFxNDQY-1200-80.jpg

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Eki Görüntüle 1103719

Dostum elimi ölçtüm ama ne kadar doğru bilmem 18 cm boy 10 cm eni kanka bir de tutuş şeklim palm grip.
Bir de 6 sene önce Logitech M100 aldım gerçekten aslında çok iyi bir mouse hiç sıkıntı yaşatmadı bana fakat oyundayken ses tuşu vs. atamak istediğim zaman orta tuşa basmak zorunda kalıyorum savaş esnasında bazen bıçağa geçiyprum yanlışlıkla fotoğrafınıda atayoö size.
IMG_20210711_152317.jpg

Son düzenleme:
Dostum elimi ölçtüm ama ne kadar doğru bilmem 18 cm boy 10 cm eni kanka bir de tutuş şeklim palm grip.
Bir de 6 sene önce Logitech M100 aldım gerçekten aslında çok iyi bir mouse hiç sıkıntı yaşatmadı bana fakat oyundayken ses tuşu vs. atamak istediğim zaman orta tuşa basmak zorunda kalıyorum savaş esnasında bazen bıçağa geçiyprum yanlışlıkla fotoğrafınıda atayoö size.Eki Görüntüle 1103840
O bütçe bandındaki ve tutuşuna uygun en iyi fare budur ve aldıktan sonra firmware güncellemesi yapmayı unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı