300 TL fare önerisi

Bu arada Rival 5 sıkıntı değilse var şuan 22.00'da gelecek satın alma eğer güzelse kaparsınız.
1654877850119.png

Öncelikle iyi günler. Fareyi palm şeklinde tutuyorum ve 300 TL'ye kadar bir bütçem var. Genellikle FPS ve rekabetçi oyunları oynuyorum bu tür oyunlarda rahat hissettirecek fare önerisi olan var mı acaba?
RAMPAGE SMX-R44 makrolu siyah 6400DPİ tavsiye ederim rahat ve kullanışlı.

CS:GO Valorant gibi oyunlarda iyi olur mu?

CS:GO ve Valorant oynuyorum hocam hangisini alacağıma karar veremedim şu an.
Viper Mini skatez, ağırlık, switch ve kablo yönünden daha iyi. Rival 3'ten de daha az gecikmeye sahip.

Screenshot_20220610-192130_Brave.jpg

RAMPAGE SMX-R44 makrolu siyah 6400DPİ tavsiye ederim rahat ve kullanışlı.
Rezalet bir sensöre sahip. Switchler bile belli değil. Skatezlerinden ve ağırlığından bahsetmiyorum bile.

Viper Mini skatez, ağırlık, switch ve kablo yönünden daha iyi. Rival 3'ten de daha az gecikmeye sahip.

Eki Görüntüle 1415218

Rezalet bir sensöre sahip. Switchler bile belli değil. Skatezlerinden ve ağırlığından bahsetmiyorum bile.
Fps oyunlarını rahatlıkla oynayabiliyorum. Sadece tavsiye ettim. 👍

Bu arada Rival 5 sıkıntı değilse var şuan 22.00'da gelecek satın alma eğer güzelse kaparsınız.
Eki Görüntüle 1415212
hocam ben o fareyi hiç beğenmiyorum bence FPS oyunları için çok uygun değil
Yani hocam FPS oyunları için Viper Mini mi diyorsunuz.
hocam o bütçede en iyisi viper mini. alternatif olarak deathadder v2 mini, hyperx pulsefire core alınır ama ben olsam viper mini alırdım. bu arada viper minide skatez sürtme problemi var bence fazla abartılıyor ama isterseniz skatez alabilirsiniz

Hocam ben o fareyi hiç beğenmiyorum bence FPS oyunları için çok uygun değil.

Hocam o bütçede en iyisi Viper Mini. Alternatif olarak DeathAdder V2 Mini, HyperX PulseFire Core alınır ama ben olsam Viper Mini alırdım. Bu arada Viper Mini de skatez sürtme problemi var bence fazla abartılıyor ama isterseniz skatez alabilirsiniz.

Nasıl yani hocam.Viper Mini'deki sorunu anlamadım.

Geri
Yukarı