300 TL Fare Önerisi

Herkes Steelseries öneriyor ama. Steelseries de iyi, ama Razer kadar değil. Deathadder Elite mantıksız Deathadder Chroma varken. Sen Deathadder Chroma al kardeşim. Bak, 2 kardeşim, 2 kuzenim de aynı mouse'u 1 yıldır kullanıyorlar, tek şikayetleri yok, üzerine mouse tanımıyorlar. Steelseries felan hikaye.

Razer ürün alma çok çektim hem mamba'dan hemde kraken pro'dan ürünleri çok kaliteli switchleri cidden efsane ama çok çabuk arızalanıyor
2 kardeşim ve 2 kuzenim tam 1 yıldır Deathadder Chroma ve Blackwidow Ultimate 2016 kullanıyorlar. Tek sıkıntı yaşamıyorlar. Ellerinde ne Logitech'ler ne Steelseries'ler kaldı, hepsi ayrı bir yerden sıkıntı çıkarırdı.

Herkes Steelseries öneriyor ama. Steelseries de iyi, ama Razer kadar değil. Deathadder Elite mantıksız Deathadder Chroma varken. Sen Deathadder Chroma al kardeşim. Bak, 2 kardeşim, 2 kuzenim de aynı mouse'u 1 yıldır kullanıyorlar, tek şikayetleri yok, üzerine mouse tanımıyorlar. Steelseries felan hikaye.

2 kardeşim ve 2 kuzenim tam 1 yıldır Deathadder Chroma ve Blackwidow Ultimate 2016 kullanıyorlar. Tek sıkıntı yaşamıyorlar. Ellerinde ne Logitech'ler ne Steelseries'ler kaldı, hepsi ayrı bir yerden sıkıntı çıkarırdı.
Deathadder Chroma daha Elite'ye göre iyi değil. Razer alacaksan Deathadder Elite al. Her yönden Elite derim.

Razer almayı düşünmüyorum hatta almayacağım.
Steelseries kulaklığım 1 ay kullanım sonucu kırıldı.
Benim suçum yoktu tek yaptığım kafa bandını kafama geçirip kullanmaktı. Neyse ben set dizmek istiyorum biliyorum yanlış bir şey ama takıntım var maalesef yani Zowie müsaade ederim ama Steelseries mouse alırsam arctis 5 alırım ve mekanik bir Steelseries klavye de o nedenle ya Zowie EC2-A ya da HyperX Pulsefire almayı düşünüyorum

Corsair Glavie RGB de olur yanında VOID ve Strafe RGB alırım.
Bunlar yerine Logitech G403,Cooler Master MasterKeys Pro L
,SteelSeries Arctis 3,Hyperx Cloud 2 veya Corsair Void öneririm set takıntınız yoksa set yapcam derseniz alınabilir. Klavyeyi tek Corsair K70 Lux RGB yapın.

Rust
Cs:go ağır bir şekilde
The Forest
Doom
Garry's mod
Far Cry 4
Blood and bacon
The Lıng Dark
Who's your daddy
Kısacası fps için olacak
League of Legends ve ya Dota ile işim olmaz.

Daha var ama yazamam. Fps için olacak.

Bende senin gibi FPS oyunlarını tutkulu bir şekilde oynayan bir oyuncuyum. Kesinlikle Mambaya yanaşma bil hassa Tournament Edition'a vereceğin paranın en ufak karşılığını veren bir mouse değil. Bedava verseler almam. Yukarıda verdiğin şıklardan 2,4 ve 5'i alabilirsin zira Razer Deathadder Elite kullanıcısıyım ve sonuna kadar parayı hak eden bir mouse e-Spor oyuncuları için tasarlanmış ve mekanik tuşlara sahip bir mouse. 16.000dPİ'a sahip 450ıPS tarama hızı var ve adeta canavar mübarek. Zowie'ye gelecek olursak yandaki tuşların altında herhangi parmağımı tutacak bir yapı olmadığı için kayıyor ve sıkıntı oluyor, keşke altına kauçuk bir doku işleseylermiş. HyperX'i hiç kullanmadım ama güzel bir mouseye benziyor ve yarı yolda bırakmaz. Şimdiden hayırlı olsun

Bende senin gibi FPS oyunlarını tutkulu bir şekilde oynayan bir oyuncuyum. Kesinlikle Mambaya yanaşma bil hassa Tournament Edition'a vereceğin paranın en ufak karşılığını veren bir mouse değil. Bedava verseler almam. Yukarıda verdiğin şıklardan 2,4 ve 5'i alabilirsin zira Razer Deathadder Elite kullanıcısıyım ve sonuna kadar parayı hak eden bir mouse e-Spor oyuncuları için tasarlanmış ve mekanik tuşlara sahip bir mouse. 16.000dPİ'a sahip 450ıPS tarama hızı var ve adeta canavar mübarek. Zowie'ye gelecek olursak yandaki tuşların altında herhangi parmağımı tutacak bir yapı olmadığı için kayıyor ve sıkıntı oluyor, keşke altına kauçuk bir doku işleseylermiş. HyperX'i hiç kullanmadım ama güzel bir mouseye benziyor ve yarı yolda bırakmaz. Şimdiden hayırlı olsun

Aslında ben takıntılı biriyimdir eğer Razer mouse alırsam klavyesini de almak zorunda bırakırım kendimi. Razer'a bir kısım çok iyi diğer kısım para etmez diyor bu forumda Razer'a kötü yorum gelmiş.
O nedenle :

HyperX Alloy FPS Red Switch

HyperX Cloud II 7.1

HyperX Pulsefire

Pulsefire bozulduktan ve ya eskidikten sonra Zowie EC2-A alacağım.
Yorumun için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı