300 TL gamepad önerisi

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Max 300 tll bütçem var en iyi F/P olarak ne alabilirim? 2 haftaya kadar alırım ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Snopy Rampage Sg-r218 Ps3-pc X Input Siyah USB 1.8m Joypad Yorumları - Trendyol
Merhaba. Sana bir öneride bulunmayacağım ama bu modeli düşünüyorsan hemen vazgeç. Rampage severim fakat bu modeli dandik. Nazik kullanan biri olmama rağmen 4 ayda elimde kaldı. Tuşları içine giriyor. Tavsiye etmem. Ve 300 Tl civarına alacağın gamepad'de kaliteli olacağını sanmıyorum. Bütçeyi yükseltme şansın varmı? ve 2. el düşünüyor musun?

F310 kullanıyorum daha iyisi var mıdır bilemem ama bence bu fiyata gayet iyi gibi. Mesela Forza oynarken veya rpg oyunlarında hareketler 0-100 e değil de 0,10,50,80,100 gibi yani oyunun yazılımıyla alakalı ama demek istediğim hassasiyeti var. Kasası da sağlam ben memnunum. Evet PS5 kolunu elime alınca çok daha iyi hissettim ama biri neredeyse 2k diğeri 350tl. Kısacası bu fiyata alıp memnun kalabileceğin bir ürün. Daha iyisi varsa bilemem (zannetmiyorum).

Arkadaşlar.

F310 kullanıyorum daha iyisi var mıdır bilemem ama bence bu fiyata gayet iyi gibi. Mesela Forza oynarken veya RPG oyunlarında hareketler 0-100'e değil de 0, 10, 50, 80, 100 gibi yani oyunun yazılımıyla alakalı ama demek istediğim hassasiyeti var. Kasası da sağlam ben memnunum. Evet PS5 kolunu elime alınca çok daha iyi hissettim ama biri neredeyse 2K diğeri 350TL. Kısacası bu fiyata alıp memnun kalabileceğin bir ürün. Daha iyisi varsa bilemem (zannetmiyorum).

Snopy Rampage Sg-r218 Ps3-pc X Input Siyah USB 1.8m Joypad Yorumları - Trendyol
Merhaba. Sana bir öneride bulunmayacağım ama bu modeli düşünüyorsan hemen vazgeç. Rampage severim fakat bu modeli dandik. Nazik kullanan biri olmama rağmen 4 ayda elimde kaldı. Tuşları içine giriyor. Tavsiye etmem. Ve 300 TL civarına alacağın Gamepad'de kaliteli olacağını sanmıyorum. Bütçeyi yükseltme şansın var mı? Ve 2. el düşünüyor musun?

F310 alabilme imkanım var ama nasıl bilmiyorum Monster'ın bir ürünü car o nasıl bikginiz var mı 2. eş düşünmüyorum bütçede en fazla oda çok zor 350.

Yeni konular

Geri
Yukarı