300 TL Gaming Laptop Soğutucu Önerisi

AT7

Kilopat
Makaleler
6
Evet arkadaşlar sıcaklık boştayken 35-40 derece yükte 60-80 bandında seyrediyor. Sizce nasıl bir soğutucu almak gerekir? Vakumlu m? Alttan mı? Kaliteli soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Fiyatta en fazla 300’e çıkabilirim.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar sıcaklık boştayken 35-40 derece yükte 60-80 bandında seyrediyor. Sizce nasıl bir soğutucu almak gerekir? Vakumlu m? Alttan mı? Kaliteli soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Fiyatta en fazla 300ÇE çıkabilirim.
Sıcaklıklar baya iyi ama illa alcam diyorsanız benim kendim kullandığım modeli öneriyim TX-VMAX 180 TL 95 Dereceden 80 Lere kadar indirdi.

Soğutucu kısmını görmeyip "300 TL ile gaming laptop?" diyerek rage atmaya girdim ve "soğutucu" yazısını gördüm.

Soğutucu kısmına gelirsek:
Ben alttan soğutucu kullanmayı tercih ederim ancak vakum da işini görür. 300 TL'lik bir soğutucu ile 50 TL'lik bir soğutucunun çok bir farkı olacağını zannetmiyorum.

Soğutucu kısmını görmeyip "300 TL ile gaming laptop?" diyerek rage atmaya girdim ve "soğutucu" yazısını gördüm.

Soğutucu kısmına gelirsek:
Ben alttan soğutucu kullanmayı tercih ederim ancak vakum da işini görür. 300 TL'lik bir soğutucu ile 50 TL'lik bir soğutucunun çok bir farkı olacağını zannetmiyorum.
Hocam 300₺’ye yakında sakız alamayacaksın. Ne soğutucu diyeceğiz yakında. :) Latifeler bir yana Zalman ile Trust arasında elbet bir fark olacaktır bence siz ne düşünüyorsunuz?

Geri
Yukarı