300 TL Gaming mouse önerisi

Bourdain

Hectopat
300 TL bütçem var benim ayırdıklarım şunlar:

El ölçülerim: 19.5 cm uzunluk/10 CM genişlik (baş parmak dahil 10 cm)
Tutuş şeklim: Claw grip tutuyorum. Palm-claw arası tam olarak sanırım claw gibi işaret ve orta parmağı tam dik tutmuyorum yani eğer öyleyse tabii. Biraz daha geniş tutuyorum.
Şu an kullandığım mouse: G300s çift tıklıyor artık ve zor basıyor. Değiştirmek istiyorum yukarıdakilerden hangisi benim için uygundur? Başka öneriniz varsa yukarıdakilerden daha iyi diyeceğiniz onlara da bakabilirim teşekkürler.

O fiyata alabileceğin en iyi mousedir kendisi. Şuan biraz pahalı fakat beklersen bir süre düşebilir fiyatı, 314TL'ye bulmuştum bir haftada tükendi çok iyi mouse.

Ben de konu açtım ve bana bu mouse önerildi. Ben de bunu alacağım.0.2 ms tepkime süresi var bu arada.Driver'ı da yok diye biliyorum. Hp Omen Reactor Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Microsoft store'da var sanırım ben öyle biliyorum. Ama bu mouse daha çok palm tarzı tutuş için galiba. Ben claw tarzına yakın tutuyorum, tam palm yada claw değil benim tutuşum ikisi arasında gibi diyebilirim.
O fiyata alabileceğin en iyi mousedir kendisi. Şuan biraz pahalı fakat beklersen bir süre düşebilir fiyatı, 314TL'ye bulmuştum bir haftada tükendi çok iyi mouse.
Steelseries ürünleri çok pahalanmış ben bakıyorum ama gerçekten uçmuş fiyatları. 2017 yada 2018 de qck mini mousepad almıştım 35 TL'ye 100 TL olmuş şaka gibi.

300 TL bütçem var benim ayırdıklarım şunlar:

El ölçülerim: 19.5 cm uzunluk/10 CM genişlik (baş parmak dahil 10 cm)
Tutuş şeklim: Claw grip tutuyorum. Palm-claw arası tam olarak sanırım claw gibi işaret ve orta parmağı tam dik tutmuyorum yani eğer öyleyse tabii. Biraz daha geniş tutuyorum.
Şu an kullandığım mouse: G300s çift tıklıyor artık ve zor basıyor. Değiştirmek istiyorum yukarıdakilerden hangisi benim için uygundur? Başka öneriniz varsa yukarıdakilerden daha iyi diyeceğiniz onlara da bakabilirim teşekkürler.

Elinin boyutunu ve tutuş şeklini göze alırsan sana uygun ve en ucuz fare budur.

Corsair M55 RGB Pro CH-9308011-EU Siyah Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu mouse hakkında bir fikrim yok ama bir kaç konuda görmüştüm eğer bilgili arkadaşlar var ise bu fareye bakabilir mi ?
Bende eklemiştim konuyu açarken. Bekliyorum önerileri.
Elinin boyutunu ve tutuş şeklini göze alırsan sana uygun ve en ucuz fare budur.
Hocam benim tutuş şeklime relaxed claw deniliyormuş galiba aşağıya resmini bırakıyorum (serçe ve yüzük parmağım da farenin sağ alt kısmında yer alıyor burada göstermemiş). Sizin önerdiğiniz model benim bütçemi aşıyor ancak bana uygun en ucuzu da bu fare diyorsunuz. Ben bu sensörlerle ilgili birkaç yazı okudum IPS değeri, G değeri nedir araştırdım fakat sanki bana biraz profesyonel oyuncular için daha çok fark edilebilir değerler gibi geldi lakin yanılıyor olabilirim. Eğer yanılıyorsam bütçemi sizin yorumunuza göre artırmam gerekecek. Eğer artıracaksam da benim aklımda Razer Deathadder V2 adlı fare var. Sensörü sanırım en iyi sensör olarak geçiyor. Benim resimdeki gibi tuttuğum baz alınırsa fare bana uygun mudur? Birde bu kadar bütçe artırıp alacağım farenin kullanım ömrü (Sensör bozulması, sağ-sol tıkların sert basmaya başlaması, çift tıklama sorunu vs.) 200-300 TL bazındaki farelere göre ne kadar uzundur yada uzun mudur? 450-510 TL gibi bütçe verip alacağım farenin 1/1.5 senede bozulup yeniden aynı paraları vermek istemiyorum açıkçası. Çok fazla sert veya hor kullanan birisi değilim fareyi. Oyun oynamak için alıyorum fakat öyle 7/24 oyun oynayan biri değilim. Ara sıra vakit geçirmek için günde maksimum 3 saat civarı oyun oynarım.
Claw-Grip-Example.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı