Microsoft hesaplarıma başarısız giriş denemeleri var

TeknoLee

Decapat
Daha fazla  
İki tane Microsoft hesabım var. Biri kişisel hesabım, diğeri ise üniversite tarafından verilen okul Office 365 hesabım. Okul hesabıma günlerdir dünya'nın farklı yerlerinden başarısız oturum açma girişimleri yapılıyor. Şifremi değiştirdim ve iki adımlı doğrulama ekledim fakat girişimler sürekli devam ediyor. Kişisel hesabımda da bir iki tane başarısız girişim yapılmış. Biri Almanya'dan diğeri Filipinler'den. Ama aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi okul hesabıma çok ciddi saldırı oluyor. Bunun sebebi nedir? Normal midir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Başarısız İşlem 1.png

Başarısız İşlem 2.png

Başarısız İşlem 4.png

Başarısız İşlem 5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Defender çok güvenilir değil Kaspersky yükleyin ve taratın hocam
Hocam bir yıl önce ekimde bilgisayarıma fidye virüsü bulaşmıştı. Onunla birlikte Trojen de bulaşmıştı ve birkaç hesabımın şifresi çalınmıştı. Sonra hemen şifreleri değiştirip bilgisayara format atmıştım. Acaba taa o zamandan beri bu hesap da çalınmış olabilir mi?

Hocam bir yıl önce ekimde bilgisayarıma fidye virüsü bulaşmıştı. Onunla birlikte Trojen de bulaşmıştı ve birkaç hesabımın şifresi çalınmıştı. Sonra hemen şifreleri değiştirip bilgisayara format atmıştım. Acaba taa o zamandan beri bu hesap da çalınmış olabilir mi?
olabilir hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı