300 TL Güç Kaynağı Önerisi

sergen balli

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarım LoL ve CS:GO gibi oyunlarda sorunsuz çalışıyor ama PUBG ya da GTA 5 gibi bir oyuna girdiğimde kapanıyor. İşlemcim ısınmamış oluyor ya da ekran kartım gayet normal. Ama bilgisayar kapanıyor.

Sistemim;

300 TL bütçem var şu an, düşük olduğunu biliyorum ama bu aralar verebileceğim para bu. Bana göre ya RAM'lerde ya da güç kaynağında. Güç kaynağını değiştireceğim bu yüzden.
(Vatandan olursa daha iyi olur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım LoL ve CS:GO gibi oyunlarda sorunsuz çalışıyor ama PUBG ya da GTA 5 gibi bir oyuna girdiğimde kapanıyor. İşlemcim ısınmamış oluyor ya da ekran kartım gayet normal. Ama bilgisayar kapanıyor.

Sistemim;

300 TL bütçem var şu an, düşük olduğunu biliyorum ama bu aralar verebileceğim para bu. Bana göre ya RAM'lerde ya da güç kaynağında. Güç kaynağını değiştireceğim bu yüzden.
(Vatandan olursa daha iyi olur.)
Vatanda daha pahalı. n11.com'dan Xigmatek XCP-A600 X-Calibre 600W 80 Plus+12cm Fan PowerS KUTUSUZ seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Xigmatek Xcp-a600 X-calibre 600w 80 Plus+12cm Fan Powers Kutusuz - n11.com

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı