300 TL harici hard disk önerisi

nikra

Centipat
Merhaba hocalarım. Bütçem 300 TL. Çok geniş depolama alanına sahip olmasına gerek yok Xbox One S'ime bağlayacağım şu iki ürünü buldum şu anlık.

Hocam attıklarınız hdd değilki.

Hard disk kutusu o MediaMarkt'taki. Kutu mu arıyorsunuz HDD mi?

Hocam HDD kutusunun ne işlevi var tam Olarak?

Sağ olun hocam Samsung'u almayı düşünüyorumda ben konsoluma USB girişinden taktığım gibi kullanabilir miyim yoksa ayrı ayar vs gibi bir şey var mı?

Sağ olun hocam Samsung'u almayı düşünüyorumda ben konsoluma USB girişinden taktığım gibi kullanabilir miyim yoksa ayrı ayar vs gibi bir şey var mı?

Hocam HDD kutusunun ne işlevi var tam olarak?

USB bağlantısı olmayan disklerinizi USB bağlantısıyla PC'ye bağlamanıza olanak sağıyor diye biliyorum.

Samsung'a orijinal değil falan diyorlar olumsuz yorumlarda. Ben şahsen Toshiba'yı tercih ederdim "ramtechdonanım" satıcısından alınan ürünlerde olumsuz yorum yok.
Ürünü alırsanız içinden sanırım 30 Cm'lik bir kablo çıkıyor. Bir ucu diske diğer USB'li ucunu da konsolunuza takarsanız kullanabilirsiniz.

Hocam HDD kutusunun ne işlevi var tam Olarak?

Elindeki usb olmayan normal diski taşınabilir yapmana yarıyor kutu.Bu 500GB samsunglar ikinci el yenilenmiş vb. gelecek haberin olsun.500 gb disk üretimi yok artık o yüzden tavsiye etmem bütçeni arttırman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı