300 TL IPS değeri yüksek Mouse önerisi

Bütçe
300
220 IPS. 100 TL daha ekleyip bunu almanızı öneririm.
Corsair katar pro

Hocam küçük gibi duruyor elim biraz büyük sıkıntı çıkartır mı?

Delikler eli rahatsız eder mi?

IPS değeri yüksek fakat biraz ağır olabilir veya elinize oturmayabilir AOC AGM700.

Dediğiniz gibi düz gözüküyor aşağı doğru eğimli olması alışkanlığımdan dolayı iyi olur.

Delikler eli rahatsız eder mi?

Dediğiniz gibi düz gözüküyor aşağı doğru eğimli olması alışkanlığımdan dolayı iyi olur.
Elinizin uzunluğu kaç cm? Bende şuan Razer Viper Mini var ondan önce Katar Pro vardı ve elimin uzunluğu 17 cm claw grip tuttuğum için sıkıntı çıkarmıyordu bana.

Ben 110 TL iken almıştım. Memnunum, sadece scrollu yavaştan ölmeye başladı. Onu da üfleyerek çözüyorum. :D
Aynen öyle bir sorunu var, bir süre sonra bayağı patlıyor. Bende de vardı memnundum baya.

Hocam ne kadar uzun? Bir de tutuş şekliniz önemli.

Elinizin uzunluğu kaç cm? Bende şu an Razer Viper Mini var ondan önce Katar Pro vardı ve elimin uzunluğu 17 cm claw grip tuttuğum için sıkıntı çıkarmıyordu bana.

Aynen öyle bir sorunu var, bir süre sonra bayağı patlıyor. Bende de vardı memnundum bayağı.

Şu an kullandığınız mouse nedir hocam? Sistemi yükselttikten sonra fareyi de değiştireceğim. Tavsiye verirseniz memnun olurum.

Hocam ne kadar uzun? Bir de tutuş şekliniz önemli.

Şu an kullandığınız mouse nedir hocam? Sistemi yükselttikten sonra fareyi de değiştireceğim. Tavsiye verirseniz memnun olurum.
Şuan Razer Viper Mini kullanıyorum ben, genel olarak memnunum fakat LOD sorunu var ve CS oynarken biraz tilt etmiyor değil beni yine de güzel mouse ama.

Hocam hiç ölçmedim elini fakat yeter diye düşünüyorum kullandığım mouse da o kadar uzun değil ve yetiyor bana gayet herkese ilgi alakası için teşekkür ederim.

Arkadaşlar tekrardan selamünaleyküm ufak bir sorum olacak bu önerdiğiniz mouselardan herhangi biri 2. el alınır mı sizce? güvenebilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı