IPS değeri 200-*300 arası mouse öneri

Bütçe
200 250

zıbab ivjj

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 200 250 TL bütçem var. Birçok mouse buldum ama hiçbirinin IPS değeri yazmıyor. Örnek olarak;
Rampage SMX-G72 greedy, Rampage SMX-R85 gentle. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlara o paraya vereceğine Razer Vİper o fiyata düşüyor onu al.
Hocam şu an 350 400 civarı gözüküyo. Fiyat nerde veya ne zaman düşüyo

Rampage pişmanlıktır.
hocam bayram kategorisi oldugu için mi bu kadar ucuz veya bu bayram kategorisi ne zaman bitecek bilgin var mı?

Rampage pişmanlıktır.
stokta yokmus ucuz olan sitede

Hocam şu an 350 400 civarı gözüküyo. Fiyat nerde veya ne zaman düşüyo

hocam bayram kategorisi oldugu için mi bu kadar ucuz veya bu bayram kategorisi ne zaman bitecek bilgin var mı?

stokta yokmus ucuz olan sitede
neyse krallar eyvallah sağolun razer deathadder V2 mini chromayı alacam gibi

Son düzenleme:
Hocam şu an 350 400 civarı gözüküyor. Fiyat nerede veya ne zaman düşüyor.

Hocam bayram kategorisi oldugu için mi bu kadar ucuz veya bu bayram kategorisi ne zaman bitecek bilgin var mı?

Stokta yokmus ucuz olan sitede.

Neyse krallar eyvallah sağ olun Razer DeathAdder V2 Mini Chroma'yı alacağım gibi.

DeathAdder V2 Mini ile Viper Mini arasında pek fark yok. Hayırlı olsun. Ucuz olmasının sebebi mağaza açılışına özel galiba.

DeathAdder V2 Mini ile Viper Mini arasında pek fark yok. Hayırlı olsun. Ucuz olmasının sebebi mağaza açılışına özel galiba.
eyvallah kral teşekkür ederim dediğim gibi sadece sitenin güvenirliği ile ilgili bir kaç yazı gördüm o yüzden tedirgin oldum umarım problem olmadan gelir. Birde bu mouseu youtubedan gördüm çoğunda chroma yazmiyo chromanin ne olduğunu açıklayabilir misin?

Eyvallah kral teşekkür ederim dediğim gibi sadece sitenin güvenirliği ile ilgili birkaç yazı gördüm o yüzden tedirgin oldum umarım problem olmadan gelir. Bir de bu fareyi YouTube'dan gördüm çoğunda Chroma yazmiyor Chroma'nin ne olduğunu açıklayabilir misin?

Razer Chroma, Razer'in RGB ışıklandırmasının ismiydi sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı