300 TL işlemci soğutucu önerisi

Araştırabilirsiniz Snowman M.200 modelini bizzat donanım arşivi inceledi F/P olarak çok iyi soğutuculara sahipler ve kaliteli parçalar kullanırlar :).

Hocam Snowman M.200 modeli aynı şekilde yukarıda olan Dark soğutucu gibi sanırsam. Üzerine marka ismini basıyorlar. Aynı ürünün Frisby adı altında satıldığını gördüm çünkü.

Çok güzel duruyor ama 50 lira indirmesi zor diye düşünüyorum zaten yarın belli olacak ne alacağım indirimlere bağlı.

Aslina bakarsan benim de bu konuda pek fikrim yok. Arkadasim bayağı arastirip bu urunu almişti cok memnun. O yuzden onermiştim. Umarim uygun bir urun bulursun.

Baska bir tavsiye olarak sunu soyliyebilirim alacagin urunde stok fan varsa bu sure daha bekleyip daha iyisini alabilirsin. Mesela ben stok fani kullaniyorum ve para biriktiriyorum.

Aslina bakarsan benim de bu konuda pek fikrim yok. Arkadasim bayağı arastirip bu urunu almişti cok memnun. O yuzden onermiştim. Umarim uygun bir urun bulursun.

Baska bir tavsiye olarak sunu soyliyebilirim alacagin urunde stok fan varsa bu sure daha bekleyip daha iyisini alabilirsin. Mesela ben stok fani kullaniyorum ve para biriktiriyorum.

PC toplarken tüm parayı ekran kartına verdim pişman da değilim RAM'ler SSD'ler soğutucular sonradan alınıyor ama ekran kartına müdahle edilmiyor o yüzden sırada 8 GB RAM 240 GB SSD bir de işlemci soğutucusu var yani bayağıdır bekliyorum bu 3Ü arasından işlemci soğutucusunu almaya karar verdim bakalım hayırlısı

PC toplarken tüm parayı ekran kartına verdim pişman da değilim RAM'ler SSD'ler soğutucular sonradan alınıyor ama ekran kartına müdahle edilmiyor o yüzden sırada 8 GB RAM 240 GB SSD bir de işlemci soğutucusu var yani bayağıdır bekliyorum bu 3Ü arasından işlemci soğutucusunu almaya karar verdim bakalım hayırlısı.

Ayni dusuncedeyiz, ben de sistem toplarken RAM, SSD ve islemci fanini sonraya biraktim. Su an stok fan yeterli geliyor. Malum onumuz kis sogutmayi biraz erteleyebilirim o yuzden kara cuma indirimlerinda RAM ve SSD kovalayacagim.

Ben islemci sogutucusunu sivi sogutma dusunuyorum 500-600 liraya birkaç model var onlar için para biriktiriyorum. Sivi sogutma alma sebebim sistemi degistirsem bile o sogutucuyu kullanmaya devam ederim. Cunku cogu sivi sogutmalar neredeyse her şeye uyumlu oluyor.

Bende kararımı değiştirdim dediğin gibi önümüz kış zaten çok ağır oyunlar oynamıyorum SSD veya RAM almayı planlıyorum şu an indirimde olan SSD RAM varsa linki atar mısın.

PC toplarken tüm parayı ekran kartına verdim pişman da değilim RAM'ler SSD'ler soğutucular sonradan alınıyor ama ekran kartına müdahle edilmiyor o yüzden sırada 8 GB RAM 240 GB SSD bir de işlemci soğutucusu var yani bayağıdır bekliyorum bu 3Ü arasından işlemci soğutucusunu almaya karar verdim bakalım hayırlısı
Hocam soğutucu öyle önemli birşey değil işk 8gb ram alın.
Hocam Snowman M.200 modeli aynı şekilde yukarıda olan Dark soğutucu gibi sanırsam. Üzerine marka ismini basıyorlar. Aynı ürünün Frisby adı altında satıldığını gördüm çünkü.
Alakası yok hocam. Biraz marka bilginiz olsa keşke.

Hocam soğutucu öyle önemli birşey değil işk 8gb ram alın.

Alakası yok hocam. Biraz marka bilginiz olsa keşke.
Hocam forumda açılan konulara bakabilirsiniz Snowman markası ile alakalı. Arada N11 linklerinde aynı ürünün Frisby adı altında satıldığını görürsünüz. Dark soğutucu da aynı şekilde. Forumda Dark olduğu an bazı arkadaşlar önermeye başlamıştı. Ama onlarda sonradan uyarıldı Rampage olduğu için. Fiyatına göre kötü olduğunu söyleyemeyeceğim ama böyle olduğunu bilmenizde fayda var.

Son düzenleme:

Birebir aynı

Geri
Yukarı