300 TL kablosuz kulaklık önerisi

Veyrn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 300 TL ve aşağısında alabileceğim kablosuz kulaklık bakıyorum. Kullanım süresi çok problem değil mikrofonu ve ses kalitesi iyi olsa yeterli olur aklımda skullcandy sesh veya Xiaomi modelleri var Xiaomi modellerinden hangisini önerirsiniz veya başka bir kablosuz kulaklık öneriniz var mı?

Kulaküstü olur mu? İndirimde Anker Q10'u 270'e almıştım. Şu an ne kadar bilmiyorum ama sık sık giriyor indirime.
Artıları: Bass mucizesi, Type-C şarj, 60 saat giden batarya.

Kulak içi derseniz Taotronics SoundLiberty 53 Pro öneririm.
Artıları: İyi ses, her kulaklıkta 2 toplam 4 mikrofon, IPX 8 dayanıklılık, Type-C şarj.

Kulaküstü düşünürseniz bunu alın bence:

Kulakiçi ise:

Kulaküstü kulaklığa ihtiyacım yok ayriyeten bende steelseries arctis3 te var uzun otobüs yolculuklarında onu kullanıyorum ama şehir içinde kısa mesafelerde kullanmalık silikonlu yada silikonsuz kulak içi kulaklık lazım.

Kulaküstü kulaklığa ihtiyacım yok ayriyeten bende steelseries arctis3 te var uzun otobüs yolculuklarında onu kullanıyorum ama şehir içinde kısa mesafelerde kullanmalık silikonlu yada silikonsuz kulak içi kulaklık lazım.
Önerilenlerin incelemelerini izleyip hangisi size uygunsa onu tercih edebilirsiniz.

Airdots Pro kullanıyorum bence güzel, öneririm.
attığın sitede stokta yok diğer satıcılardada 300 tl üstü
En son bunlarda karar kıldım belki bir ihtimal skullcandy sesh alabilirim (type-a olduğu için en sona bıraktım)

Dosya Ekleri

• 21212.JPG
    21212.JPG
    16,5 KB · Görüntüleme: 29
Kulaküstü düşünürseniz bunu alın bence:

Kulak içi ise:

Anker Life Q10 300₺ indirimde. Almak istiyorum ancak şu an maddi durumum olmadığından dolayı ocak 15 2020 tarihinde almak istiyorum. Yeni yılda tekrar bu fiyata bulabilmem mümkün olur mu?

Geri
Yukarı