300 TL kaliteli Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
300-350

Albatheusxd

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Streamer/Gamer
En fazla 350 civarına çıkabilirim. Aklımda şu anda havit H2016D var ama hala araştırmaktayım. 350 bandında mikrofonu ve hoparlörleri kaliteli olan uzun kullanımda sorun çıkarmayacak kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

HyperX Cloud Stinger Core var geçenlerde 350 civarına düşmüştü ama ne kadar iyidir bilmiyorum.

Ben bunu kullanıyorum zamanında 220 liraya almıştım. 7.1 ses desteği vs. olması iyi. Ses kaliteside fiyatına göre iyi ama dış malzeme kalitesi kötü biraz şu kafanın üzerinde duran plastik kısımda soyulamalar olmaya başladı. kulaklığın sürücü kısmına bir şey olmuyor ama dedğim yerde sıkıntı var. Amacın görünüş değilse sadece sesin kalitesine önem veriyorsan alınabilir.

Cooler Master ch321.
Bütçe 350 civarı demiştim hocam 🤣
Ben bunu kullanıyorum zamanında 220 liraya almıştım. 7.1 ses desteği vs. olması iyi. Ses kaliteside fiyatına göre iyi ama dış malzeme kalitesi kötü biraz şu kafanın üzerinde duran plastik kısımda soyulamalr olmaya başladı. amacın görünüş değilse ilerleyen zamanda sadece sesin kalitesine önem veriyorsan alınabilir.

Trust Markasının nasıl bir marka olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Önerdiğin kulaklığı Araştıracağım teşekkürler 👍

HP kulaklık var buna bir bakın derim

Arkadaşımda bundan vardı ve daha 2. Aydan sağ tarafının yavaştan sesinin kesildiğini söyledi.
En son 380 liraydı hocam, İtopya'da indirim bittiyse bilemem.
Bitmiş hocam. Akakçe'de 518TL.
Kaliteli de değil Kalitesiz de değil orta halli şeyler üreten bir avrupa markası.
Hocam peki kulaklık yönünde gamepower ve rampage nasıldır?

Daha önceden klavye ve mouse lerini kullandım bir problem yaşamadım. Ancak her forumda bu 2 markayı kötülüyorlar.

Geri
Yukarı