Kaliteli Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
0-5600
Daha fazla  
Merhaba Cloud Core Wireless kulaklığım vardı cızırtı problemi nedeni ile SteelSeries Arctis 7+ almıştım ama bu sorun onda da çıktı sesi en yükseğe alınca cızırtı var biraz kısınca kayboluyordu bende iade ettim bu kalitede bana kulaklık önerir misiniz?

Arkadaş biraz saçmalamış, bu bütçelerde gayet kaliteli kulaklıklar bulur ve ömrü de çok olur. Adım kadar eminim, arkadaşın çok fazla bilgisi yok.
HS80 Max Wireless, HS80 Wireless, Logitech G Pro X Wireless New Gen ( Bütçenizi aşar mı bilmiyorum ), Logitech G733 vs. bir çok kulaklık var.

Budur. umarım ki beğenirsin. Güzel kulaklık.

Sanırım üstünde mikrofonu yok ve Gaming için kullanılan bir kulaklık değil benim istediğim ağırlıklı oyun için çünkü onun dışında bilgisayar başına geçmiyorum.

Arkadaş biraz saçmalamış, bu bütçelerde gayet kaliteli kulaklıklar bulur ve ömrü de çok olur. Adım kadar eminim, arkadaşın çok fazla bilgisi yok.
HS80 Max Wireless, HS80 Wireless, Logitech G PRO X Wireless New gen ( bütçenizi aşar mı bilmiyorum ), Logitech G733 vs. birçok kulaklık var.

Önerilerin için teşekkürler öncelikle bu sıkıntıları çekmeyeceğim bir kulaklık bulursam çok iyi olur yazdığın kulaklıkları inceliyeceğim.

HS80 Max Wireless, HS80 Wireless, Logitech G PRO X Wireless New gen ( bütçenizi aşar mı bilmiyorum ), Logitech G733 vs. birçok kulaklık var.

Arkadaşa katılıyorum bayağı saçmalanmış önerilen kulaklıklardan biri alınabilir bu cevapda ki.

Geri
Yukarı