300 TL Kasa Önerisi

Rainyday

Kilopat
Yer
Kıbrıs / Girne
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Merhaba, resimdeki sistemi toplayacağım ve PSU ayrı alacağım. Sizden ricam bana 250- 300 TL değerinde yan camı olan, USB 3.0, Havalandırmasının iyi olması lazım çok sıcak memlekette yaşıyorum ve kablolaması iyi olan bir kasa önermeniz.

Dosya Ekleri

• benq,1070.png
    benq,1070.png
    16,6 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünler - Nanokatalog Teknoloji Alışveriş Sitesi

Bir tık üstü olacak ama çok iyi kasalar üretiyorlar. Fiyat aralığı olarak 300Tl verdiğin için önermesem de aklına bir kurt düşürmek isterim. Eğer alabiliyorsan NZXT H440 modellerinden al. Ses yalıtımı ve soğutma kapasitesi ve de görünüm olarak hoş duruyorlar.

Ürünler - Nanokatalog Teknoloji Alışveriş Sitesi

Bir tık üstü olacak ama çok iyi kasalar üretiyorlar. Fiyat aralığı olarak 300Tl verdiğin için önermesem de aklına bir kurt düşürmek isterim. Eğer alabiliyorsan NZXT H440 modellerinden al. Ses yalıtımı ve soğutma kapasitesi ve de görünüm olarak hoş duruyorlar.
h440 fazla tuzluymuş. Ama önerdiğin güzel gözüküyor. Fakat ön tarafta sadece üst kısım havalanması için açık. Yeterlimi acaba çünkü kıbrıs yazları çok sıcak oluyor.

h440 fazla tuzluymuş. Ama önerdiğin güzel gözüküyor. Fakat ön tarafta sadece üst kısım havalanması için açık. Yeterlimi acaba çünkü kıbrıs yazları çok sıcak oluyor.

Bildiğim kadarıyla ön kapağın yanlarında hava delikleri mevcut ama emin değilim. H440 araştırdım, onda vardı. Çünkü önlerinde fan mevcut. Bunda da 2 tane var. İncelemelerine bir bak istersen. Gerçekten güzel ürünleri var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı