300 TL Kasa Tavsiyesi

• Konuyu başlatan pcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 761

pcan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 300 TL yan pencereli malzeme kalitesi iyi güç kaynaksız kasa istiyorum.
Forumda en çok ilgi gören yer burası olduğu için konum burada kalabilir mi ? Teşekkürler.

Şuana kadar pencere malzemesi hariç diğer parçaların kalitesi ile ilgili hiç şikayet görmedim.
Hocam Techsource diye bir kanal var. Konsept sistemler tasarlıyor. Konsept olduğu için de NZXT kullanıyor. Her S340 ile sistem topladığında malzeme kalitesi hakkında yakınıyor.

Yaptığı buildleri Yakından takip ediyorum. Zaten ne bir videosunda kasanın kırıldığını veya eğildiğini gördüm. Zaten kasa masanızın üstünde duracak bir plastik parçası. Malzeme kalitesine o kadar çok bakmaya gerek yok zaten masaüstü pcyi her saat taşıyacak değilsin.

@JaroxJamaica Ben linkini attığım kasayı alsam sorun olur mu ? İçinde bir tane fan var gibi görünüyor, arkaya egzoz fan takmam yeterli olur mu ? Teşekkürler. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı