300 TL Kasa ve SSD önerisi

FearLesLeon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasa bütçem 150-300 arası. İçi ferah ve MSI GTX 1060 GAMİNG X 6GB'ın rahatça sığabileceği. Yan penceresi camlı yani içi gözükebilen toz filtreli olursa sevinirim aklımda Zalman R1 var. Güç kaynağı falan var. SSD olarak da 480 GB bi model istiyorum bütçem 400-600 arası. Sonuçta bir sürü oyun yükleyeceğim 240 GB yetmez almışken de iyi bir şey almak istiyorum.
Şuanki sistem:

İ5 6402p
MSI b150m bazooka
MSI GTX 1060 GAMİNG X 6GB
WD 1 TB blue
Dark 600 W güç kaynağı
Aerocool v3x kasa (ekran kartı sığmadı kasa da delik açtık ve içi ferah değil)

Son düzenleyen: Moderatör:
700 TL'ye Samsung Evo 850 almanızı tavsiye ederim. 50-60 TL için ucuza kaçmaya değmez. Bütçenizin biraz üstü de olsa en mantıklı seçim bu olur. 500 GB en dandik SSD zaten 600-650(2012 yılından kalma Sandisk SSD'ler dışında). Kasa konusunda pek tavsiye veremeyeceğim. Dark N10 söylediğin fiyat bandı için güzel bir kasa olabilir. Ya da Corsair 200R.

700 TL'ye Samsung Evo 850 almanızı tavsiye ederim. 50-60 TL için ucuza kaçmaya değmez. Bütçenizin biraz üstü de olsa en mantıklı seçim bu olur. 500 GB en dandik SSD zaten 600-650(2012 yılından kalma Sandisk SSD'ler dışında). Kasa konusunda pek tavsiye veremeyeceğim. Dark N10 söylediğin fiyat bandı için güzel bir kasa olabilir. Ya da Corsair 200R.
Öncelikle corsair 200r kasasında pencereli yan panel bulunmuyor kasanın içine led döşemeyi düşünüyorum. SSD olarak bende 850 Evo almak isterim lakin bütçem el vermiyor.

200R ile 270R tamamen farklı modeldir. Linke tıkladıysan kasanın pencereli olduğunu görürsün. N10 ile bunu kıyaslamak gülünç olur. N10 esprisi takılı fan adeti ve kontrolcü bulunması. Corsair'in kalitesi tartışılmaz.

200R ile 270R tamamen farklı modeldir. Linke tıkladıysan kasanın pencereli olduğunu görürsün. N10 ile bunu kıyaslamak gülünç olur. N10 esprisi takılı fan adeti ve kontrolcü bulunması. Corsair'in kalitesi tartışılmaz.
Hocam peki benim bu kasada 1 tane kırmızı ledli 120mm fanım var bunu corsair 270R 'a monte edebilirim değil mi ? Ayrıca SSD tavsiyeleriniz için Toshiba mı sandisk mı daha iyi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı