300 TL Klavye Önerisi

Rampage KB-R79 Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Oyuncu Q Fiyatı, Yorumları - Trendyol - ben bunu kullanıyorum ve memnunum :)

50 lira daha üstüne bu var. Blue switch mekanik. Ben de bunu kullanıyorum şu an.
Membran olarak bu var.

Rampage KB-R79 Gökkuşağı Aydınlatmalı USB Oyuncu Q Fiyatı, Yorumları - Trendyol - ben bunu kullanıyorum ve memnunum :)

Rampage klavyenin aynısını kardeşim kullanıyor ve tuşların boyalarında sökülme var.

300-350 TL civarına mekanik klavye önerisi isteyene Rampage önerilecek tabii ki. Yani buna gidipte gülüpte gömmenin bir manası yok. Zaten bu forumda Rampage ürünlerine karşı saçma sapan bir ön yargı var, kullanmayan adam bile "Rampage alınmaz" diye yorum atıyor. Arkadaşın bütçesi F/P olarak Rampage markasına yetiyor ise yapacak bir şey yok arkadaşlar kabullenin artık herkes sizin gibi zengin değil.

300-350 TL civarına Rampage önerilecek tabii ki. Yani buna gidip de gülüpte gömmenin bir manası yok. Zaten bu forumda Rampage ürünlerine karşı saçma sapan bir ön yargı var, kullanmayan adam bile "Rampage alınmaz" diye yorum atıyor. Arkadaşın bütçesi F/P olarak Rampage markasına yetiyor ise yapacak bir şey yok arkadaşlar kabullenin artık herkes sizin gibi zengin değil.

Aradığım cevap bu fiyata bu var kalkıpta 1000 liralık performansı beklememek lazım bütçe meselesi en azından markası belli yorumunuz çok güzel olmuş teşekkür ediyorum.

Aradığım cevap bu fiyata bu var kalkıpta 1000 liralık performansı beklememek lazım bütçe meselesi en azından markası belli yorumunuz çok güzel olmuş teşekkür ediyorum.
Bende bütçe sıkıntısından dolayı bir buçuk sene önce Rampage mouse almıştım hala daha bir sorun yaşamadım ve kullanmaya devam ediyorum. Bu fiyata alacağınız üründen üstün performans bekleyemezsiniz tabii ki de şans işi olacak ama gelde anlat bunu onlara.

300-350 TL civarına mekanik klavye önerisi isteyene Rampage önerilecek tabii ki. Yani buna gidipte gülüpte gömmenin bir manası yok. Zaten bu forumda Rampage ürünlerine karşı saçma sapan bir ön yargı var, kullanmayan adam bile "Rampage alınmaz" diye yorum atıyor. Arkadaşın bütçesi F/P olarak Rampage markasına yetiyor ise yapacak bir şey yok arkadaşlar kabullenin artık herkes sizin gibi zengin değil.
Zenginlikten değil knk 1000 TL'ye klavye almak gereksiz benim için yoksa alma da sıkıntı yok ben de rampage markasını pek sevmiyorum. Mekanik klavye de istemiyorum zaten mekanik hissiyatı olan klavye dedim mesala MSI vigor gk20 güzel bi öneri olabilirdi benim için umarım derdimi anlatabilişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı