300 TL Klavye önerisi

G213 yarı mekanik bir klavye değil yanlış bilgilendirme var. Düz membran bir klavye. Yarı mekanik denilen olayın çok farklılıkları var. Bazıları switch içerir ama altları düz klavye olur bazıları da Masterkeys Lite L tarzı olur. Atılan Kingston HyperX'de mekanik değil. Apex 100'de düz membran diye biliyorum. Apex 150'de aynı şekilde. 300 TL verip düz membran bir klavye almazdım. Sharkoon SGK3 alın.

G213 yarı mekanik bir klavye değil yanlış bilgilendirme var. Düz membran bir klavye. Yarı mekanik denilen olayın çok farklılıkları var. Bazıları switch içerir ama altları düz klavye olur bazıları da Masterkeys Lite L tarzı olur. Atılan Kingston HyperX'de mekanik değil. Apex 100'de düz membran diye biliyorum. Apex 150'de aynı şekilde. 300 TL verip düz membran bir klavye almazdım. Sharkoon SGK3 alın.
Yarı mekanik olduğunu sanıyordum ama mekanik hissini gerçekten çok iyi veriyor.

Profesyonel olmadığım için mekanik ve normal benim için fazla fark etmiyor

SGK3 Kailh switch kullanan bir klavyedir, çok fazla anlatmama gerek yok, kaliteli değildir.

Profesyonel olmadığım için mekanik ve normal benim için fazla fark etmiyor

Profesyönel olmasanız da membran yerine mekanik ya da memchanical klavye seçmek çok daha iyi bir karar olur.
Önceki liste biraz aceleyle hazırlanmıştı, şimdi attıklarımı inceleyin.

membran

memchanical

mekanik

mekanik

Gigabyte önerir misin almalı mıyım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cherry switch kullanan f/p ürünü, elbette öneririm.
Çok sağolun tavsiye için deneyeceğim ve almayı düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı