300 TL Klavye Önerisi

sametyavuz

Centipat
Ortalama 300 TL bandında klavye önerebilir misiniz?
Özellikle sessiz olması (klavye alıyoruz daktilo değil) ne kadar sessiz o kadar iyi.
Mekanik olmasa da olur.
Aydınlatmalı olursa daha iyi olur
Kablolu olsun gecikmeleri daha düşük.
Bir de metal kasa olursa sevinirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin bütçenizi biraz aşıyor ama makul bir indirim de var.

Markası da Logitech. Ben aşığım bu markaya. Klavyeyi bende sipariş ettim. Araştırmalarım olumlu yönde ve yıllarca G103 kullandım. Şuan 2 yıl 6 ay oldu tuşlarda sertleşme sorunu oldu, 3 yıl Logitech garantisi varmış. Sanırım ellerinde yokmuş, bir üst modelini göndereceklerdi, ben bu klavyeyi sipariş ettiğim için, gerek olmadığını söyledim.
Buyurun satın aldığım Logitech klavye.

Yapmayın hocam. Çin'de markasız klavyelerin üzerine marka basıp burada satıyorlar.

3-5 ay sonra yazılar siliniyor. 300 TL verilir mi hiç bu markalara.
2 aydır kullanıyorum bence güzel, rampage'nin klavyeleri ilk 6 ayda tuş fonksiyonlarını yitirmişti, bana da bunu tavsiye ettiler ben beğendim. :) ilk yaşını doldurunca bakalım ne olacak.

2 aydır kullanıyorum bence güzel, rampage'nin klavyeleri ilk 6 ayda tuş fonksiyonlarını yitirmişti, bana da bunu tavsiye ettiler ben beğendim. :) ilk yaşını doldurunca bakalım ne olacak.

Ben tüm hepsi kesinlikle kötüdür demiyorum. Ama bir Logitech, MSI, gibi belirli bir kalite bandında olmazlar. Sana kalitelisi gelir bana çabuk bozulanı. Bende 4 yıl önce Rampage SNR4 diye bir kulaklık aldım, hala çatır çatır çalışıyor. Sadece mikrofonu cızırdıyor azıcık. Bende sadece Age Of oynadığımız arkadaşıma verdim. :) Ama başka birinin kulaklığı 6 ayda bozulmuş mesela :D

Ben tüm hepsi kesinlikle kötüdür demiyorum. Ama bir Logitech, MSI, gibi belirli bir kalite bandında olmazlar. Sana kalitelisi gelir bana çabuk bozulanı. Bende 4 yıl önce Rampage SNR4 diye bir kulaklık aldım, hala çatır çatır çalışıyor. Sadece mikrofonu cızırdıyor azıcık. Bende sadece Age Of oynadığımız arkadaşıma verdim. :) Ama başka birinin kulaklığı 6 ayda bozulmuş mesela :D
Tabi canım kalkıpta MSİ/logitech gibi bir markayla kıyaslamak saçmalık olur gamepower'ı, ama bütçe bandında gittim ancak eğer olurda sırf markası MSI ve ucuz diye almak da kötü bir seçim sonuçta adamlar o fiyata indirmek için ürünü baya bir kaliteden taviz veriyorlar.

Tabi canım kalkıpta MSİ/logitech gibi bir markayla kıyaslamak saçmalık olur gamepower'ı, ama bütçe bandında gittim ancak eğer olurda sırf markası MSI ve ucuz diye almak da kötü bir seçim sonuçta adamlar o fiyata indirmek için ürünü baya bir kaliteden taviz veriyorlar.

O fiyatlarda o markalar olmuyor zaten ya. Neyse konuyu dağıtmayalım. Ben 300TL bandında güzel bir Logitech klavye önerdim. Varsa daha iyi klavyeler öneriler gelir zaten, iyi geceler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı