300 TL kulaklık önerisi

Bütçe
300

doblocueniste

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceliğim kulaklığın rahatsız edici ağrı ve baskıyı mümkün olduğunca yapmaması derslerde mikrofonunu kullanmak istiyorum boş vakitlerimde de PUBG oynamada kullanacağım. Başka tavsiyelerinize de açığım maksimum bütçem 300TL teşekkür ederim şimdiden hepinize.

Rampage Comfort nasıldır hocam sizce.

O fiyata daha iyi seçenekler var.
Mutlaka bu 3'ünden birini alın.

Arkadaşlar önceliğim kulaklığın rahatsız edici ağrı ve baskıyı mümkün olduğunca yapmaması derslerde mikrofonunu kullanmak istiyorum boş vakitlerimde de PUBG oynamada kullanacağım. Başka tavsiyelerinize de açığım maksimum bütçem 300TL teşekkür ederim şimdiden hepinize.
Hocam şuan itopyada Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA baya büyük indirimde bende indirimde almıştım gerçekten çok iyi bir kulaklık gerek rahatlık gerek ses kaçırmayın derim.

Alınmaz çöp firmalardan ürün.

Yurt dışı olursa 17.53US $ 43% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 3. veya 5. olanı seçme şartıyla bunu alabilirsiniz. CH321'den daha iyi bir ses vermekte, mikrofon olarak ise Cloud 2 ile yarışmakta.

Yeşil rengini görmek isterseniz Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim konuma bakabilirsiniz.

Bu ikisinden başkasına bakmayın.

O fiyata daha iyi seçenekle

O fiyata daha iyi seçenekler var.
Mutlaka bu 3'ünden birini alın.
Hocam sharkoon içlerinden fiyat performansa oynar mı sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı