300 TL kulaklık önerisi

Bütçe
300
Hocam Sharkoon içlerinden fiyat performansa oynar mı sizce.

Zaten fiyatını hak ettiği için öneriyoruz. Ama F/P derseniz Çin'den E900 Pro alın fiyatının çok altında drop Plus adı altında 500₺'ye satıldığını görmüşsünüzdür bu drop Plus'ın üst sürümü.

Hocam şu an İtopya'da Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA bayağı büyük indirimde bende indirimde almıştım gerçekten çok iyi bir kulaklık gerek rahatlık gerek ses kaçırmayın derim.

Hocam görüntüsü çok kulak ağrıtacakmış gibi gözüküyor yanlışsam düzeltin lütfen önceliğim rahatlık pişman eder mi sizce.
Zaten fiyatını hak ettiği için öneriyoruz. Ama F/P derseniz Çin'den E900 Pro alın fiyatının çok altında drop Plus adı altında 500₺'ye satıldığını görmüşsünüzdür bu drop Plus'ın üst sürümü.

Anladım hocam çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Hocam görüntüsü çok kulak ağrıtacakmış gibi gözüküyor yanlışsam düzeltin lütfen önceliğim rahatlık pişman eder mi sizce.

Ona 350₺ vereceğine 49.15US $ 35% OFF|Mpow hava Pro 2.4G kablosuz oyun kulaklığı 7.1 Surround ses aşırı kulak kablolu ve kablosuz oyun kulaklıkları için PS4 PS3 PC bilgisayar|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress bunu al 430₺'ye çıkar kargo+vergi dahil.

17₺ bir vergisi çıkıyor 25₺ kargo fiyatı desen 427₺

Hocam AliExpress'le uğraşmak istemiyorum pek daha önce sıkıntı çıkardı.

Ne tür bir sıkıntı çıkardı acaba?

AliExpress çoğu Türk satıcıdan daha iyi bir satış sonrası hizmet sunmaktadır. Bir parça eksik ürünün anlaşmazlık açıyorsunuz ya bu eksik olan ürünün gönderilmesini ya da iade edilmesini istiyorsunuz.

Size direk sonuca ulaştırıyorlar. Babam ile Android tablet aldık ekranı kırıktı adamdan istedik 5 6 gün gibi kısa bir sürede hiçbir vergi ödemeden kapımıza geldi ekran.

Arkadaşlar önceliğim kulaklığın rahatsız edici ağrı ve baskıyı mümkün olduğunca yapmaması derslerde mikrofonunu kullanmak istiyorum boş vakitlerimde de PUBG oynamada kullanacağım. Başka tavsiyelerinize de açığım maksimum bütçem 300TL teşekkür ederim şimdiden hepinize.

Hocam F/P ürünü olarak Rampage K29 Thunder öneririm. Mikrofon kalitesi aşırı güzel. YouTube'da incelemeleri mevcut. Nasipse yakında almayı düşünüyorum.

Hocam F/P ürünü olarak Rampage K29 thunder öneririm. Mikrofon kalitesi aşırı güzel. YouTube'da incelemeleri mevcut. Nasipse yakında almayı düşünüyorum.

Veya
Buna yönelin derim ben size.

Yeni konular

Geri
Yukarı