300 TL kulaklık Önerisi

KarLLosTT

Kilopat
Daha fazla  
250-300 TL bandında iyi bir kulaklık istiyorum.
Aklımdaki model James Donkey 712. sizce alınır mı yoksa bu fiyat bandında daha iyi kulaklıklar var mı? Varsa önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben JD 712 kullanıyorum, ses ve mikrofon kalitesinden memnunum ama bu fiyattaki diğer kulaklıkları deneyimlemediğim için diğer kulaklıklarla karşılaştırma yapamayacağım. Ön yargılı arkadaşlar gibi kötülemiyorum çünkü kullandığım için biliyorum nasıl olduğunu. Mikrofonu kaliteli, CS:GO oynarken fazlasıyla işimi gördü. Eksi yanı olarak sesi dışarıya çok vermesi (hoparlör olarak bile kullanıyorum bu yüzden ama bence bu eksi bir özelliktir çünkü kulaklık sonuçta) ve kulak yastıklarının suni deri olmasından dolayı uzun kullanımda terletmesi (bu diğer suni deri kulak yastıklı kulaklıklarda da olan bir şey).

Ama dediğim gibi, başka bir kulaklıkla kıyaslama imkanım olmadı, bu yüzden herhangi bir karşılaştırma yapamayacağım. Bütçem olsa Tronsmart Sono veya CM CH321 modellerini de kullanıp JD 712 ile kıyaslamak isterdim açıkçası.

Size de tavsiyem, kendisi deneyimleyip de yorum yapan insanların yorumlarını dikkate almanız.

Bu arada bu kulaklık stokta varmış bu yüzden bence bunu alın:

Geri
Yukarı