300 TL Mekanik Klavye Önerisi

Bütçe
300
Biz de zorla arttırıyoruz zaten bütçeni. "Eğer daha iyi ve daha uzun ömürlü olmasını istiyorsan 50 TL daha koyup şu klavyeyi alabilirsin". Bu cümlenin neresi anlaşılmadı acaba?
Benim seninle sorunum yok . Benim de onu alçak bütçem olmadığı için ben 300 TL yazdım başlığa.

Gamenote KB435L Kablolu Mekanik Gaming Klavye Fiyatı İyidir, üstelik Hepsiburada 50 TL kampanyası ile 200 TL'ye alabilirsiniz.
Gamenote KB435L Kablolu Mekanik Gaming Klavye Fiyatı İyidir, üstelik Hepsiburada 50 TL kampanyası ile 200 TL'ye alabilirsiniz.
Aynı kampanya ile bunu da alabilirsiniz: Razer Cynosa Lite Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:

Red Switch istiyorsa bunu alsın konu sahibi.

Eğer mavi derse Redragon K568R Dark Avenger Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alsın.

Hauno Red Switch'ler var düşük bütçeli Cherry MX klonu deniliyor bu bütçe için alınabilecek bir ürün ve Royale kuludge RK61 ürününde de bu Switch'ler kullanılmaya başlanmış.

Eğer Red Switch ise Sharkoon bu fiyata gayet kaliteli ve parasını hak eden bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Uyuyordum görmemişim ancak cevap yazıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı