300 TL Mekanik Klavye Önerisi

egemencetin

Hectopat
300 TL bütçem var ve sağlam mekanik olan klavye önerir misiniz? Genellikle duyulmuş markalar olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim steelseries 6gv2 öneririm kesinlikle bu bütçe için 6gv2 kendimde kullanıyorum adeks storede 249 liraya alabilirsin.

Logitech g610 orion brown tavsiye ederim. 320 lira Adeksstore internet sitesinde. Ayrıca kocaman kullanışlı bir çanta ve güzel bir mausepad hediyesi var. 2 gündür kullanıyorum 45g algılama ağırlığı ile performansı harika. Aydınlatması sade ve güzel beyaz led. Sağlam bir klavye ayrıca bu fiyat aralığında en iyi seçim olacağını düşünüyorum. Ses olarak bence rahatsız edici değil keyif verici şahsen. 710 plusada bakabilirsin ayrıca.

G710+ kullanıyorum indirim koduyla 250 lira civarı bir fiyata aldım. Gayet memnunum. Tabi neon tabela tarzı bir şey istersen g610 var o da iyidir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı