300 TL Mekanik Klavye Tavsiyesi

RiskyZone

Kilopat
Maksimum 300₺ civarında mekanik bir klavye tavsiyesi istiyorum.
Aradığım özellikler:
Kırmızı switch, Türkçe tuş dizilimi, büyük enter tuşu.
Bütçeyi hafif aşabilirim, fazla aşamam. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sharkoon Skiller SGK3
Kailh Red Switch. Ancak enter tuşu büyük değil ve de Türkçe tuş dizilimi yok. Ama bu fiyata şuan alabileceğin en iyi klavye. İndirime girmiş kaçırma bence. Normalde fiyatı yukko da 290 TL idi. Diğer yerlerde 320 TL civarında oluyor.

Gözlerim UmuTzn aradı ama madem yazmamış ben yazayım, Sharkoon Skiller Mech SGK3 şuan yukko’da 225 Lira Kailh Red switch kullanılıyor.

Gözlerim UmuTzn aradı ama madem yazmamış ben yazayım, Sharkoon Skiller Mech SGK3 şuan yukko’da 225 Lira Kailh Red switch kullanılıyor.
Sağolsun @ymnN arkadaşımız önermiş ürünü :D 225TL'ye alabilen alsın bu fiyat ile bu ürün ülke gerçeklerimize göre bulunmaz niyet.

Maksimum 300₺ civarında mekanik bir klavye tavsiyesi istiyorum.
Aradığım özellikler:
Kırmızı switch, Türkçe tuş dizilimi, büyük enter tuşu.
Bütçeyi hafif aşabilirim, fazla aşamam. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

40tl bütçeni aşabilirsen logitech g413 silver al derim şuan hepsiburada zoccoshop satıyor ben şimdi sipariş verdim bilinmedik markalardan alma derim romer g switch kullanılıyor logitechin kendi ürettiği switchler 70m kadar basım ömrü veriyor bugün bir awm ye gidip test ettim aşırı rahat ve hassas bir klavye ele çok rahat oturuyor

40tl bütçeni aşabilirsen logitech g413 silver al derim şuan hepsiburada zoccoshop satıyor ben şimdi sipariş verdim bilinmedik markalardan alma derim romer g switch kullanılıyor logitechin kendi ürettiği switchler 70m kadar basım ömrü veriyor bugün bir awm ye gidip test ettim aşırı rahat ve hassas bir klavye ele çok rahat oturuyor
Bilinmedik marka için umarım Sharkoon'dan bahsetmiyorsundur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı