300 TL mouse önerisi

Bütçe
300
CS:GO Valorant gibi FPS oyunları oynuyorum ve pençe şeklinde kullanıyorum Katar Pro XT'den fazlasıyla memnunum ama bu 3 mouse arasında kaldım hocam.

• Logitech G102/203 ( hep bu mouse yi öneriyorum düşük bütçeli olanlara 😀 )
  • Aorus M.2
  • Eğer bütçenizi zorlayabilirseniz SteelSeries Rival 3 (110 modelini kullanıyorum ve kullandıktan sonra ben aslında mouse kullanmadığımı fark etmiştim)
  • Razer Viper mini.

• Logitech G102/203 ( hep bu mouse yi öneriyorum düşük bütçeli olanlara 😀 )
  • Aorus M.2
  • Eğer bütçenizi zorlayabilirseniz SteelSeries Rival 3 (110 modelini kullanıyorum ve kullandıktan sonra ben aslında mouse kullanmadığımı fark etmiştim)
  • Razer Viper mini.
Viper ya da deathadder v2 mini düşünüyorum hocam bu iki mouse arasında kalite sensör farkı var mı? yoksa ikiside aynı mı?

Viper'ya da DeathAdder V2 mini düşünüyorum hocam bu iki mouse arasında kalite sensör farkı var mı? Yoksa ikisi de aynı mı?

Açıkçası sadece o iki farenin fiyatlarına bakarak listeye ekledim, ikisi hakkında çok fazla bilgim yok. Daha iyi bilen biri bu konuda size çok daha iyi yardımcı olabilir. Kusura bakmayın.

Viper ya da deathadder v2 mini düşünüyorum hocam bu iki mouse arasında kalite sensör farkı var mı? yoksa ikiside aynı mı?
İkisinin de sensörü aynı.
1620244608141.png

Şekil olarak farklılar sadece.

@hadwiger razer viper ve v2 hakkındaki konularda seni hep gördüm hocam :p fikrini belirtirsen sevinirim
İkisinin de sensörü aynı.
Eki Görüntüle 1009299

Şekil olarak farklılar sadece.
ah aynı anda yazdık :)) hocam teşekkür ederim bütün cevaplarınız için peki bir boyut farkları da yok fakat ben Pençe şeklinde tutuyorum ve katar pro XT'de bayağı rahattım şekil olarak pek önemli değil benim için sizin fikriniz nedir?

@hadwiger razer viper ve v2 hakkındaki konularda seni hep gördüm hocam :p fikrini belirtirsen sevinirim.
İki farenin de sensörü aynı, özelliklerini yukarıda paylaştım zaten. Sadece şekil olarak farklılar. Ben Deathadder serisi farelerin ergonomilerini daha çok beğeniyorum, sana kalmış biraz da.

İki farenin de sensörü aynı, özelliklerini yukarıda paylaştım zaten. Sadece şekil olarak farklılar. Ben DeathAdder serisi farelerin ergonomilerini daha çok beğeniyorum, sana kalmış biraz da.

Bencede DeathAdder tasarım olarak bir adım önde. Ama onda da RGB yok sanırsam tek yeşil yanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı