300 TL mouse önerisi

Bütçe
300
Bencede DeathAdder tasarım olarak bir adım önde. Ama onda da RGB yok sanırsam tek yeşil yanıyor.
Hayır, iki farede de Razer Chroma RGB desteği ve 10'dan fazla mod var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır, iki farede de Razer Chroma RGB desteği ve 10'dan fazla mod var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arada Razer'in sensörü Katar Pro XT'den daha iyi dimi hocam?

Evet ama rahat edemedikten sonra sensörün iyi olmasının bir anlamı yok. Katar PRO XT küçük ve alçak bir mouse. Ergonomi 1, sensör 2. sırada olsun her zaman.
evet dediğiniz gibi, rahat ediyor olsam bile 1 tık alçak geliyordu katar pro XT razerlar 1-2 cm daha yüksekler keşke fırsatım olsa da gidip mağazalarda deneyebilsem, ne yapacağımı bilmiyorum.

Aa anladım hocam, dediğim gibi çok cahilim daha bu konularda sensörü daha iyi olanı tercih etmek daha iyi olmaz mı?

Aslında hocam, ergonomi farkı var ne kadar mini olsa da ve sensörler neredeyse eşit, farkı anlayamazsınız bile. Bir de Razer adı var :) ama pişman etmez kesinlikle hocam.

evet dediğiniz gibi, rahat ediyor olsam bile 1 tık alçak geliyordu katar pro XT razerlar 1-2 cm daha yüksekler keşke fırsatım olsa da gidip mağazalarda deneyebilsem, ne yapacağımı bilmiyorum.
İtopya'nın mağazalarında 3 ürün de bulunuyor. İstanbul'da yaşıyorsanız eğer tam kapanmadan sonra gidebilirsiniz.

Geri
Yukarı