300 TL Mouse Önerisi

Bütçe
300

ue666

Centipat
Merhaba dostlar, bir süredir kampanya dahilinde aldığım Monster Pusat V8 fareyi kullanıyorum. Herhangi bir sorunu sıkıntısı yok ancak elime küçük geliyor(Daha öncekine göre yine idare ediyor). Bu yüzden parmaklarım boşta kalıyor. Mümkün mertebe büyük bir fare almak istiyorum. İstediğim özellikler büyük olması, DPI ayarlama(Mümkünse minimum 400-500 DPI değerine kadar), üstte çift tıklama veya solda birkaç fonksiyon tuşu. Tutuş şeklim palm grip. Her türden oyun oynarım, rekabetçi oyunlara uygun olması biraz daha iyi olur. Eğer gerçekten elime uygun ve fiyatının hakkını verir diyebileceğiniz bir model varsa bütçeyi 100 TL daha arttırabilirim. Verdiğim bilgiler yeterli gelir mi bilmiyorum ama elimin ölçüsünü de şöyle bırakayım;

hh.jpg

Yorumlar için şimdiden teşekkürler. Çizgiler biraz yamuk ama olsun. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam piyasadaki en büyük mouselerden birisidir.

HP Pavilion sensör olarak daha üst model Ironclaw'ın 3391 olduğuna bakmayın 200IPS HP olan 400IPS önerim HP olanı almanızdır fakat rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız ikisi de iş görür.

@EfeKanagül etiket için teşekkürler.

Hocam birkaç inceleme videosuna baktım ama göremedim. Uzunluğu kaç cm biliyor musunuz? Elimdeki mouse yaklaşık 12.5 cm ama biraz küçük geliyor.

12.4 X 6.84 X 4 cm; 86 gram

Bu tam 12.5 cm ama mouse yüksek olduğu için elinizi tam kavrıyor. Bende bu modelden kullanıyorum. Gerçekten büyük bir model ama üstteki arkadaşın attığı modeller daha büyük onlara da bakabilirsiniz.
Palm grip tutuşu için çok uygun bir mouse.

Bu tam 12.5 cm ama mouse yüksek olduğu için elinizi tam kavrıyor. Bende bu modelden kullanıyorum. Gerçekten büyük bir model ama üstteki arkadaşın attığı modeller daha büyük onlara da bakabilirsiniz.

O bütçede M55 Pro alınmaz hocam 3327 sensör 100 TL'lik mouselerde var o sensör.

Hocam piyasadaki en büyük mouselerden birisidir.

HP Pavilion sensör olarak daha üst model Ironclaw'ın 3391 olduğuna bakmayın 200IPS HP olan 400IPS önerim HP olanı almanızdır fakat rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız ikisi de iş görür.

@EfeKanagül etiket için teşekkürler.
Tamamdır hocam, teşekkür ederim. Omen biraz daha aklıma yattı gibi ama attığınız iki modeli de inceleyeceğim.

Teşekkürler hocam öneri için. Biraz bu modeller arasında düşüneyim.

Taciri caizse elim kürek gibi, boyut açısından seçim yapmak biraz zor oluyor.

Geri
Yukarı