300 TL mouse önerisi

ahmetcan'1

Hectopat
Genellikle rocket league, CS GO ve league of Legends oynuyorum. Tıklamak kolay olsun yani rahat ışıklı olursa fena olmaz onun dışında bi beklentim yok. Zaten mouse hakkında da bir bilgim yok Teknosaya gidip baktığımda logitech markasını gördüm G300 onu da görevli önermedi. Yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle rocket league, CS GO ve league of Legends oynuyorum. Tıklamak kolay olsun yani rahat ışıklı olursa fena olmaz onun dışında bi beklentim yok. Zaten mouse hakkında da bir bilgim yok Teknosaya gidip baktığımda logitech markasını gördüm G300 onu da görevli önermedi. Yardım bekliyorum.
G300s ve G102 prodigi gibi 100-150 TL arası bir farede işini görecektir Steel Series Rival 300'de alabilirsin ama plastiği zamanla aşınıyor diyorlar. Everest ve Frisby gibi markalardan aman uzak dur. Sonra farenin içinden vidalar filan dökülüp, faren kendini yok edebilir zamanla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 300-700, Corsair M65 Pro, G402, G403 ve Razer Deathadder Elite gibi modeller mevcut ancak farede en önemli unsur ergonomi. Bir mağazaya gidip denemenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı