300 TL müzik dinlemek için kulak içi kulaklık tavsiyesi

earbud kullanırsan sana tek tavsiyem Tomahawk mrz musicmaker olur yıllarca arayışım sayesinde tesadüfen bulabildim bunu. bu arada neler denedim neler pahalı iyidir diye bişey kesinlikle yok bunu anladım. rock, h.metal türevlerinin hakkını ziyadesiyle verebilen tek kulaklık Tomahawk mrzdir. iddia etmiyorum merak eden denesin. fiyatı 250-300 tl aralığındadır ama fiyatına hiç aldanmayın bin lira üzeri kulaklıklara bile kök söktürür bas kafaları tatmin etmez lakin detaylı dokulu ve hızlı basa sahip olması sayesinde kick davullarin üstesinden çok rahat geliyor çok iyi denilen kulaklıklar bile o hızlı basları yayıp ezip geçiyor kick vurgusu kayboluyor ama bu manyak şey nerdeyse bagetleri bateristin elinden alacak o derece hızlı. hele diğer enstrümanların sounduna diyecek bişey bulamıyorum asıl ona hayranımya zaten. Bunun hakkında söyleyecek çok şey var ama neyse uzatmıyorum zaten kulaklık arayan şimdiye kadar almıştır geçmiştir benimkide laf yani :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı