300 TL Oyun klavyesi önerisi

scarex

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, elimdeki klavyemin hem dandik hem de eskimiş olması nedeniyle yeni bir klavye almaya karar verdim. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem en fazla 300 lira (10-15 lira oynayabilir) ve klavyemde aradığım başlıca özellikler:

-Yazılımı iyi olan bir marka tercihim
-Sağlam malzeme
-Tuşların rahat çıkarılıp takılabilir olması
-RGB olmak zorunda değil ama ufak bir aydınlatma çok iyi olur
-Mekanik olmasa da olur ama olursa güzel olur.

Şimdiden teşekkürler :)

Dün biraz araştırdım ve g610 ile cm masterkeys pro L'i çok beğendim ama biyandanda indirim kovalayıp corsair mı alsam diyorum sizce ne yapayım ?

Bence beklemeye gerek yok iki modelde çok iyidir. Ancak birinde kahverengi anahtarlar varken, diğerinde kırmızı anahtarlar mevcut. Hangi anahtar size uygun olduğunu bilmek istiyorsanız bu yazımı okuyabilirsiniz. Mekanik Klavye Nedir?

Hocam rehberini okudum cidden yararlı bir rehber olmuş fakat bir kaç şey söylemek istiyorum. İlki şimdi ben öyle tamamen CS GO veya Lol oynayan birisi değilim. Fps olarak oynadığım bir kaç oyun var fakat bunlarda bazı şeyleri anlamadım. Rehberinde FPS için kırmızı anahtar öneriyosun. Bunun için sanırım coolermaster daha yararlı. Kırmızı anahtar için klik sesi yok demişsin ben bu klik sesi olayını tam anlayamadım. Yani şimdi bastığımda klavyeden ses gelmeyecek mi ?

Son düzenleme:
Ses karşılaştırmasını atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses karşılaştırmasını atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok sağolun. Video bana sorduğum iki sorununda cevabını verdi.

Arkadaşlar Logitech G610 almaya karar verdim. Bütün yorumlarınız ve cevaplarınız için teşekkür ederim.

Logitech G213. Mekanik değil fakat sizin beklentilerinizin çoğunu karşılayacağından eminim.
Artıları:
-RGB 16.8M LED
-Yazılım desteği
-Bilek desteği.
Eksileri:
-*bu benim düşüncem* Zarlı olması.
Diğer bir önerim ise
Logitech G610.
Artıları:
-Beyaz aydınlatma
-Yazılım desteği
-Cherry MX Brown Mekanik Switchler
Eksileri:
-Bilek desteği yok
-Çok önemli olmasa da RGB aydınlatma yok.

G410'a da göz atabilirsiniz.Eğer küçük bir klavye arıyorsanız tam size göre.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı