300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
300 TL

GATEAM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 300 TL'ye kadar sadece Trendyol sitesinden olmak üzere sağlam kulaküstü mikrofonlu oyuncu kulaklığı önerir misiniz?

Ben bunun siyahını aldım bugün elime geldi alırsanız siz de siyah alın çünkü dönüştürücü siyahtan çıkıyor gibi görmüştüm ben de riske atmadım hem de daha şık duruyor. 1 saat kullanabildim sadece ama oldukça sevdim çok rahat kullanışlı ve şık. Önceki açtığım konuda aldıktan bir hafta sonra deneyimlerimi yazacağım demiştim eğer aceleniz yoksa haftaya daha detaylı bir inceleme yazıp sizi etiketleyenilirim.

Neden Trendyol?

Hesapta para var o yüzden teşekkür ederim. Corsair HS35 Mavi Stereo Oyuncu Kulaklığı | Trendyol bu kulaklık nasıl attığınız kulaklığa bakıyorum teşekkür ederim
Ben bunun siyahını aldım bugün elime geldi alırsanız siz de siyah alın çünkü dönüştürücü siyahtan çıkıyor gibi görmüştüm ben de riske atmadım hem de daha şık duruyor. 1 saat kullanabildim sadece ama oldukça sevdim çok rahat kullanışlı ve şık. Önceki açtığım konuda aldıktan bir hafta sonra deneyimlerimi yazacağım demiştim eğer aceleniz yoksa haftaya daha detaylı bir inceleme yazıp sizi etiketleyenilirim.

Güzel olur teşekkür ederim. Bende bu kulaklık hakkında fikir almak istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı