300 TL R3 2200G sisteme PSU tavsiyesi

Merhabalar az önce Gametech'in ürünlerini inceledim ve garip bir şekilde ucuz olduklarını gördüm örneğin:

Gametech GTP-500 V2 500W 80 Plus Bronze Power Supply güç kaynağı 368, 99 TL yerine 268, 99 TL.
.
Bu biraz garip geldi sizce güvenip alabilir miyim?
Yoksa Aerocool'un 80 Plus olmayan modeline mi bir bakayım?
R3 2200G Vega 8 APU.
ASRock HDVR. 4 anakart.
2x4GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Az önce Gametech'in ürünlerini inceledim ve garip bir şekilde ucuz olduklarını gördüm. Örneğin.
Gametech GTP-500 V2 500W 80 Plus Bronze Power Supply güç kaynağı 368, 99 TL yerine 268, 99 TL.
.
R3 2200G Vega 8 APU.
ASRock HDVR. 4 anakart.
2x4GB RAM.

İlk defa duyduğum bir marka ve bu fiyata imkansız, sistem buna emanet edilmez.

Hiç adını bile duymadım kendi cahilliğimden mi bilmiyorum fakat almışken güzelini en azından marka olarak daha bilinen bir şey almanızı yanısıra fırsat kollamanızı öneriyorum.

Merhabalar az önce Gametech'in ürünlerini inceledim ve garip bir şekilde ucuz olduklarını gördüm örneğin:
.
R3 2200G Vega 8 APU.
ASRock HDVR. 4 anakart.
2x4GB RAM.
Arkadaşın attığı model güzel. FSP, High Power, Corsair gibi kaliteli markalara bakın.

Hocam uzak durun. Bunu alın daha iyi.
.
Bütçe varsa bunu alın.
.

Öncelikle ucuz olmalarının nedenini açıklayayım, marka kötü, isim kötü, ürünün kalitesi kötü. Gametech, Frisby, Gamepower, Rampage, Everest PSU alınmaz.

@tirabzonun_kaymagi attığı PSU güzel ve güvenilir.
Her kelimesine katılıyorum. Gerekirse 2.el alın ama kaliteli bir marka alın. Cooler Master, High Power, FSP vb.

Hiç adını bile duymadım kendi cahilliğimden mi bilmiyorum fakat almışken güzelini en azından marka olarak daha bilinen bir şey almanızı yanısıra fırsat kollamanızı öneriyorum.

Sayfayı yenileyince herkesin FSP'yi önerdiğini gördüm bende öneririm şu an aklıma gelmedi :D bir arkadaşıma aldırdım halen rahatça kullanıyor bu ürünü kendimde baktım test etmişliğim var bence de FSP alın derim.
Hocam uzak durun. Bunu alın daha iyi.
.
Bütçe varsa bunu alın.
.

High Power eco serisinden uzak durulmasını tavsiye ederim tecrübelerime göre birçok insanda sıkıntı çıkmış bu PSU ile ilgili.

Geri
Yukarı