300 TL RGB Oyuncu Klavyesi Önerisi

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba arkadaşlar,

Yeni bir klavye almam gerekiyor kardeşime. Fakat bütçe olarak limitimiz 300 TL, yani 301 TL bile olamaz:) Bunun için bilgili ve önerisi olan arkadaşlar varsa tavsiyelerini almak isterim. İncelediğim ve ilgimi çeken ürünler Razer ve Corsair'in aşağıda paylaştığım ürünü. Bunun hakkında da kullanmış olan veya bilgisi olan arkadaşların yorumlarını almak isterim.

Razer Cynosa Chroma - Turkish Layout Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Corsair Gaming K55 RGB Gaming Klavye Türkçe (CH-9206015-TR) Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
K55 açıkçası bende de bir tık daha önde. Yani kalite olarak Razer'a göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama işte malum bazılarında bir Razer takıntısı olabiliyor:) Logitech olarak nedense bir önyargım var yenemediğim. Bana sanki çok başarılı gibi gelmiyor. Ama ısrarcı değilim tabi:)

K55 açıkçası bende de bir tık daha önde. Yani kalite olarak Razer'a göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama işte malum bazılarında bir Razer takıntısı olabiliyor:) Logitech olarak nedense bir önyargım var yenemediğim. Bana sanki çok başarılı gibi gelmiyor. Ama ısrarcı değilim tabi:)
Yani 3 haftadır kullanıyorum bir kusurunu görmedim.
IMG-20171208-WA0018.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı