300 TL RGB Red Switch mekanik klavye tavsiyesi

Bütçe
300

Recepsvs

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, uygun fiyata Red Switch RGB mekanik klavye bakıyorum.
Aradığım özellikler:
-Tuşlarına tek tek renk ataması ve komple beyaz ışık yapabileceğim bir klavye.
-Büyük enter.
-Makro.
-Baskı değil, orijinal Türkçe karakterli olursa çok iyi olur.
-Ses açma-kısma gibi işlevi olan multimedya tuşları (Olmasa da olur, FN ile hallederiz.).

Bütçem 250-300 civarı ama çok az bütçemi aşma durumu olabilir.
Daha yüksek fiyatlara çıkıp ikinci bu fiyata temiz ikinci ellerini arayabileceğim klavye önerilerini de alabilirim.

Baktıklarıma göre Gamepower Saber fiyat dışında kriterlerime uyuyor ama biraz pahalı mı acaba diye düşündürdü. O kadar şatafatlı olmasına da gerek yok. Daha uygun fiyatlısı ve kriterlerime uyan varsa diye düşündüm.

Onun dışında yine Gamepower Ogre'yi beğendim ama kriterlerin çoğuna uymuyor.

Tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleme:
Dediğiniz bütçede istediğiniz özellikleri sağlayan Red Switch'li bir ürün bulunmuyor maalesef.

Hocam bu bütçede maalesef kritelerinize uyan bir klavye yok. Olsa da muhtemel 3-4 ay içersinde elinizde kalır. Bütçenizi 200 TL kadar arttırabilirseniz mükemmel klavyeler var.

Dediğiniz bütçede kaliteli Red Switch'li bir ürün bulunmamakta maalesef.

Ama 400'e çıkabilirseniz Redragon K552-R Kumara Rainbow Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alabilirsiniz ancak Red Switch olarak.

Bundan 1 hafta önce Legion K500 415₺ gibi bir fiyata satılıyordu geçen hafta açmış olsaydınız konuyu alabilirdiniz. Ancak stokları tükendi.
Yazmayı unutmuşum ama numerik tuşlar benim için önemli sadece oyun amaçlı kullanmayacağım :( .

Hocam bu bütçede maalesef kritelerinize uyan bir klavye yok. Olsa da muhtemel 3-4 ay içersinde elinizde kalır. Bütçenizi 200 TL kadar arttırabilirseniz mükemmel klavyeler var.
Arkadaşın söylemesi üzerine konu açıklamasına ikinci elle ilgili bir cümle daha bıraktım.
Şuan kafam çok karıştı acaba şimdilik 50-60 liralık birşey alıp idare edip ilerde güzel bir mekanik klavye alsam mı diye düşünmeye başladım.
Siz yine model söyleyebilirseniz özelliklerini araştırıp ikinci el olarakta bakabilirim.

Geri
Yukarı