300TL RGB Red Switch Mekanik Klavye önerisi

Daha fazla  
Max bütçe 300TL.
Aradığım özellikler:
  • Tam anlamıyla mekanik olsun. (Mekanik hisli değil)
  • Tam anlamıyla RGB olsun. (Red-Green-Blue değil)
  • Red Switch olsun.
  • Modlanabilir olsun. (Yazılım olmasa da olur kendi içinde tuşlar üzerinden modlama olabilir) Bu özelliklerde bulabildiğim klavye
  • Rampage KB-R90 (ayrıca yazılım desteği mevcut) Bu var. 1 haftadır araştırıyorum, bulamıyorum. Sizin önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage(Everest) almanızı önermiyorum. Sebebi uzun ömürlü olmaması ve kalitesiz ürünler üretmesi. Trust Gxt 890 modelinin tepki süresi normal bir mekanik klavyeye göre gereksiz fazla. Uzun ömürlü olması açısından biraz daha para biriktirip daha iyi modeller alınabilir.

Son düzenleme:
Trust GXT 890 Cada kullanıyorum. Yeni aldım. Fiyatına göre bence gerçekten çok iyi. Markasından dolayı tereddüt etmiştim alırken ama iyi ki almışım diyorum. Aydınlatması da güzel bence. Tavsiye ederim. Ayrıca tam Türkçe dizilime sahip çoğu mekanik klavyede Türkçe dizilim yok bence bu da artı olarak sayılabilecek bir özellik.

Dayanıklı olsun diye alloy elite rgb aldım sol ctrl tuşunun ayağı kırıldı. Buna verdiğim paraya bir sürü gamepower klavye alırdım bozuldukça atardım. 1 sene olmadı daha klavyeyi alalı.

Rampage(Everest) almanızı önermiyorum. Sebebi uzun ömürlü olmaması ve kalitesiz ürünler üretmesi. Trust Gxt 890 modelinin tepki süresi normal bir mekanik klavyeye göre gereksiz fazla. Uzun ömürlü olması açısından biraz daha para biriktirip daha iyi modeller alınabilir.
Ya aslında para yöünden sıkıntım yok birikmiş baya param var ama bir klavyeyede gidip 500-600 lira vermek istemiyorum yani

Rampage(Everest) almanızı önermiyorum. Sebebi uzun ömürlü olmaması ve kalitesiz ürünler üretmesi. Trust GXT 890 modelinin tepki süresi normal bir mekanik klavyeye göre gereksiz fazla. Uzun ömürlü olması açısından biraz daha para biriktirip daha iyi modeller alınabilir.

Siz de gidin adam akıllı mekanik bulun. Sanki başka marka var o fiyatta. Hem önermiyorsun hem kötülüyorsun. Konulara yazıyorum sizin gibi ne insanlar var. Kalitesiz olduğunu nereden biliyorsun her ürününü kullandın mı? He Trust konusunda haklısın.

Niye hortlatıyorsun konuyu 😡 kalitesiz bunlar bunu anlamak için kullanmaya gerek yok. Ben kendim Everest mekanik olmayan klavye kullanıyorum aşırı kalitesiz. Sesi beynimi deliyor.

Modelden modele değişir. Mesela arkadaşta Everest var o da dandik. Ama Everest Rampage adı altında diğerlerine nazaran daha kaliteli ürünler satıyor. Fiyata bağlı.

Geri
Yukarı