300 TL SATA SSD önerisi

Bütçe
300
Belkide cuma gunu indirimlerinde 240gb bi ssd bulurum.

Daha önce farklı markalarda, "kötü" dediğiniz SSD'leri kullandığım bu birincisi.
İkincisi uslubunuza dikkat edin, hiçbir SSD'i kötülediğim kesin bir şey söylemedim, bütçesine göre fiyat performans demek istiyorum, bunu demek istediğim gayet açık. Benim yazdıklarımı kopyalayıp yapıştırdığınızda ben aydınlanma yaşamıyorum.

Gigabyte ile PNY farki nedir hocam bir arkadaşımda PNY varmış memnunum dedi.
Aşağı yukarı aynı. @William Butcher hocam farkı daha iyi bilir.
SSD'ler çöp zaten. İstediğiniz kadar kullanın. 2D NAND var A400'ün içerisinde. O zaman dediklerinizi inkar etmeyeceksiniz.

İnce hesap indirimini beklersem cuma günü daha iyi bir şey alabilir miyim hocam? Yoksa Gigabyte'ya da PNY alacağım galiba.

Uzun süre kullanıcaksanız bütcenizi 3 sıfırlara zorlayın hocam.

Bütçesine göre SanDisk SSD Plus ve Kingston A400 F/P değil. Çok daha iyilerini attık biz.

Aşağı yukarı aynı. @William Butcher hocam farkı daha iyi bilir.

SSD'ler çöp zaten. İstediğiniz kadar kullanın. 2D NAND var A400'ün içerisinde. O zaman dediklerinizi inkar etmeyeceksiniz.

SSD Plus 2D hocam. A400 kronik sorunlu.

CS900'den 1 NAND çıkıyor, Gigabyte'dan ise 2 NAND. Gigabyte'dan 96 katman NAND çıkma olasılığı var, örneğin bana 96 katman Toshiba NAND geldi. CS900'den ise genelde 64 katman Micron NAND çıkıyor, aksine rastlamadık.

Tam tersi hocam. SSD Plus kronik sorunlu. A400 2D.

Cs900 1 nand gigabyte 2 nand dediniz nand ne oluyor ve farkı ne olur ve 64, 96 katman farkı

Tam tersi hocam. SSD Plus kronik sorunlu. A400 2D.

Burada M.2 SATA versiyonu konmuş ama donanım olarak farklılıkları yok, arabirim farkları var sadece.

Cs900 1 nand gigabyte 2 nand dediniz nand ne oluyor ve farkı ne olur ve 64, 96 katman farkı

Günlük kullanımda fark edilecek bir durum değil ama kısaca daha uzun ömürlü olur denebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…