300 TL SATA SSD önerisi

Bütçe
300
İntenso öneririm.
Intenso önermeyiniz. İnsanların vebaline giriyorsunuz.
Bunu alın hocam. İyi bir model bu bütçeye.

Bütçem maksimum 300 TL biraz bile aşamam. 240 GB olursa çok iyi olur ama sanmıyorum büyük ihtimalle bu fiyata 120GB alabilirim. Hikvision 240GB var 300'e sizce o alınır mı? Veya öneriniz var mı? Yoksa da 120GB önerilerinizi bekliyorum. Ben bunu düşündüm: Pny CS900 SSD7CS900-120-PB SATA 3.0 2.5" 120 GB SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam bütçe arttırıp 120 almayın hem satılmıyor hem de sistem açılmak dışında bir işinize yaramaz tavsiyem en az 240 alın 100 TL daha koyup.

Bu bütcede Kingston ve SanDisk'e bir bakın.

Kingston'un SATA SSD'leri çöp. SanDisk'in iyi bir SATA SSD'si 700 TL.

Böyle bir bütcede bu dönemde iyi bir şey bekleyemezsiniz zaten. Yersiz yorumlardan sakınalım rica ediyorum.

Dediğin markaların bazı modelleri sorunlu. Doğrudan marka onermeyin bu sebeple. Yanlış bilgilendiriyorsunuz sonra.

Doğru modeli bulmak mümkün, bin küsurlerde bir bütceden bahsetmiyoruz bazı şeylerin göze alınması gerek.

Böyle bir bütcede bu dönemde iyi bir şey bekleyemezsiniz zaten. Yersiz yorumlardan sakınalım rica ediyorum.

Doğru modeli bulmak mümkün, bin küsurlerde bir bütceden bahsetmiyoruz bazı şeylerin göze alınması gerek.
Baya iyi modeller var. Neresi yersiz? Bu bütçede gözü alınmadan bir şeyler alınabilir. 200 TL bütçe olsaydı, hiçbir şey alınmazdı. Bilmeden konuşmayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı