300 TL SATA SSD önerisi

Bütçe
300
"Bu bütçede Kingston ve SanDisk bakınız" diyen sen değil miydin? Bu bütçedeki bütün SSD'leri çöp bu markaların.
"Böyle bir bütçede bu dönemde iyi bir şey bekleyemezsiniz zaten. Yersiz yorumlardan sakınalım rica ediyorum." diyen sen değil myidin? İyi bir şey SSD var. O da PNY ve Gigabyte. Apacer Panther As340 120gb 550/500mb/s 2.5" Sata3 Ssd Disk (ap120gas340g-1) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bu da alınır. Gayet güzel SSD. Bilmeden konuşmayın. İnsanların vebaline girmeyin. Samsung dışındaki SSD'lere öcü gözüyle bakıyorsun.

Daha önce farklı markalarda, "kötü" dediğiniz SSD'leri kullandığım bu birincisi.
İkincisi uslubunuza dikkat edin, hiçbir SSD'i kötülediğim kesin bir şey söylemedim, bütçesine göre fiyat performans demek istiyorum, bunu demek istediğim gayet açık. Benim yazdıklarımı kopyalayıp yapıştırdığınızda ben aydınlanma yaşamıyorum. :)

Gigabyte ile PNY farki nedir hocam bir arkadaşımda PNY varmış memnunum dedi.
Aşağı yukarı aynı. @William Butcher hocam farkı daha iyi bilir.
Daha önce farklı markalarda, "kötü" dediğiniz SSD'leri kullandığım bu birincisi.
İkincisi uslubunuza dikkat edin, hiçbir SSD'i kötülediğim kesin bir şey söylemedim, bütçesine göre fiyat performans demek istiyorum, bunu demek istediğim gayet açık. Benim yazdıklarımı kopyalayıp yapıştırdığınızda ben aydınlanma yaşamıyorum. :)
SSD'ler çöp zaten. İstediğiniz kadar kullanın. 2D NAND var A400'ün içerisinde. O zaman dediklerinizi inkar etmeyeceksiniz.

İnce hesap indirimini beklersem cuma günü daha iyi bir şey alabilir miyim hocam? Yoksa Gigabyte'ya da PNY alacağım galiba.

Uzun süre kullanıcaksanız bütcenizi 3 sıfırlara zorlayın hocam.

Bütçesine göre SanDisk SSD Plus ve Kingston A400 F/P değil. Çok daha iyilerini attık biz.

Screenshot_6.png

Aşağı yukarı aynı. @William Butcher hocam farkı daha iyi bilir.

SSD'ler çöp zaten. İstediğiniz kadar kullanın. 2D NAND var A400'ün içerisinde. O zaman dediklerinizi inkar etmeyeceksiniz.

SSD Plus 2D hocam. A400 kronik sorunlu.

CS900'den 1 NAND çıkıyor, Gigabyte'dan ise 2 NAND. Gigabyte'dan 96 katman NAND çıkma olasılığı var, örneğin bana 96 katman Toshiba NAND geldi. CS900'den ise genelde 64 katman Micron NAND çıkıyor, aksine rastlamadık.

CS900'den 1 NAND çıkıyor, Gigabyte'dan ise 2 NAND. Gigabyte'dan 96 katman NAND çıkma olasılığı var, örneğin bana 96 katman Toshiba NAND geldi. CS900'den ise genelde 64 katman Micron NAND çıkıyor, aksine rastlamadık.
Tam tersi hocam. SSD Plus kronik sorunlu. A400 2D.

Cs900 1 nand gigabyte 2 nand dediniz nand ne oluyor ve farkı ne olur ve 64, 96 katman farkı

Tam tersi hocam. SSD Plus kronik sorunlu. A400 2D.

Burada M.2 SATA versiyonu konmuş ama donanım olarak farklılıkları yok, arabirim farkları var sadece.

Cs900 1 nand gigabyte 2 nand dediniz nand ne oluyor ve farkı ne olur ve 64, 96 katman farkı

Günlük kullanımda fark edilecek bir durum değil ama kısaca daha uzun ömürlü olur denebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı