300 TL SSD Önerisi

Cherezlik

Femtopat
Öncelikle Herkese Sağlıklı, Mutlu ve Huzurlu Bayramlar. 🙏

350 TL bütçem var ve SSD satın almak istiyorum. Mevcut olarak Samsung SSD 850 Pro 256 GB ( Tabi bunu aldığımda şu anda ki bütçem kadardı fiyatı )

Dün bu ürüne rastladım fikirleriniz neler? -> Kingston 240GB HyperX Fury Serisi Sata 3.0 RGB SSD

Bir de bu ürün çıktı sürekli karşılaşıyorum forumda dolandım Alman üretimi ama tabii ki bilmediğimden pek güvenemedim. Intenso INT3813440 240GB 520MB-500MB

Eğer derseniz 350 TL köşede tut az daha biriktir 480 GB al peki onu da yaparım fakat onun önerilerinizi de başlık altına yaparsanız çok sevinirim. Uzun soluklu bir ürün bakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ana kartım ( Z170 PRO GAMING ). Bir sorum daha olacak sizlere birden fazla SSD ve farklı markaların SSD bağlamam sorun teşkil eder mi? ( Aga direk Samsung alacanda iştee... :)

Bütçe varsa Samsung'dan şaşmayın yok arttıramam derseniz HyperX Fury SSD gayet iyi tercih edilebilir. Bu arada intenso marka SSD'yi Laptop'a takıp UEFI Win 10 kurulum yaptım sistem 8 Sn'de kilit ekranına geliyor şu anlık memnunum SSD'den markayı araştırıp almadım ne yalan söyleyim Laptop'u pek önemsemediğim için ucuz olsun diye bu SSD'yi aldım şu anlık her şey yolunda diyebilirim.

Hızlı bir şekilde verilen destekler için teşekkür ederim. Kronik sorunlu SSD'ler linki bağlantılarıma kaydedildi. Paylaşmış olduğunuz ürünler Trendyol, N11 buralardan temin etsem sizce bir problem yaşar mıyım? Satıcının puanı yüksek olması vb... Durumlar yeterli olur mu? Hazır sizleri yakalamışken 480 GB SSD öneriside yapar mısınız lütfen.

@TÇB - teşekkürler
@Furisty - teşekkürler
@283156 - teşekkürler.
@enter - teşekkürler, link kaydedildi.
@fieryz - teşekkürler.
@RotasızBey intenso içeriklerini sizden okuduğum kadar biliyorum ben de :D

Hızlı bir şekilde verilen destekler için teşekkür ederim. Kronik sorunlu SSD'ler linki bağlantılarıma kaydedildi. Paylaşmış olduğunuz ürünler Trendyol, N11 buralardan temin etsem sizce bir problem yaşar mıyım? Satıcının puanı yüksek olması vb... Durumlar yeterli olur mu? Hazır sizleri yakalamışken 480 GB SSD öneriside yapar mısınız lütfen.

@TÇB - teşekkürler
@Furisty - teşekkürler
@283156 - teşekkürler.
@enter - teşekkürler, link kaydedildi.
@fieryz - teşekkürler.
@RotasızBey intenso içeriklerini sizden okuduğum kadar biliyorum ben de :D
Satıcının puanının yüksek olmasına dikkat edin. 480 GB SSD önerim:

Yeni konular

Geri
Yukarı